Call of Duty: Modern Warfare bez systemu lootboksów

Przynajmniej na premierę.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje bez skrzynek z losową zawartością ani podobnych systemów, np. zrzutów zaopatrzenia - wynika z wpisu przedstawiciela studia Infinity Ward na forum Reddit.

„Nieustannie przekazywane są nieprawdziwe informacje o Modern Warfare. Mogę powiedzieć, że z całą pewnością nie pracujemy nad żadnym systemem zrzutów albo lootboksów. Poza tym, rzeczy funkcjonalne będą odblokowywane przez rozgrywkę [a nie pieniądze]” - napisał Joel Emslie, dyrektor artystyczny w studiu.

loot
Dziś gra sieciowa bez lootboksów to prawdziwy ewenement. Skrzynki otrzymało w swym czasie nawet Black Ops 4

Ostatnie zdanie wypowiedzi sugeruje, że w grze zabraknie elementu pay to win, a więc płacenia za ulepszenia, które dają realną przewagę na polu walki.

Emslie pisał oczywiście w imieniu studia Infinity Ward, a nie samego Activision. Niewykluczone, że wydawca postanowi jednak zastosować jakąś metodę monetyzacji gry. Wygląda jednak na to, że na premierę nie zobaczymy żadnych skrzynek z losową zawartością.

Warto przypomnieć, że Black Ops 4 otrzymało system lootboksów cztery miesiące po premierze. Cześć przedmiotów, które można było uzyskać ze skrzynek, wpływały na rozgrywkę, ponieważ ulepszały bronie.

Ponadto, w niedawnej becie Modern Warfare fani znaleźli odniesienia do lootboksów.

Nowa odsłona serii nie otrzyma płatnych dodatków - internauci spekulują więc, że Activision może wprowadzić do gry pewien rodzaj karnetu bojowego, aby zarabiać po premierze.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Zaoferuje tryb sieciowy i przygodę fabularną - miejscami podobno brutalną i szokującą.

Źródło: Reddit

Następnie: Gildia dla gejów w World of Warcraft zmuszona do zmiany nazwy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami