Borderlands 3 - Legendary Hunt: Manvark, Konrad's Hold

Walka z bossem.

Kolejny przeciwnik w ramach wyzwania to Manvark z Konrad's Hold. Bossa znajdziemy na tym obszarze zaraz po przejściu przez most. Wystarczy podążać dalej drogą, aby dotrzeć do kryjówki przeciwnika.

Borderlands_Hunts_1
Lokalizacja Manvarka w Konrad's Hold

Gniazdo potwora znajduje się naprzeciwko wejścia do The Slaughter Shaft.

Borderlands_Hunt_32

Charakterystyka wroga

Mechanika walki z tym wrogiem przypomina starcie z Lavender Crawly. Podobnie jak boss z The Droughts, Manvark przechodzi kolejne transformacje. W formie Varkida próbuje pokonać bohatera typowymi atakami dla swojego gatunku. W formie Tink korzysta z charakterystycznych ataków wręcz. Co ważne, nie możemy zniszczyć kokonów bossa, a więc zatrzymać transformacji.

Borderlands_Hunt_11

Dodatkowo na tym obszarze napotkamy Varkid Larva z poziomem 32. Jeżeli zawczasu nie zniszczymy kokonów, w które zamienił się ten przeciwnik, stracimy przewagę i zyskamy liczniejsze grono wrogów do pokonania. Pokonajmy te Varkidy przed starciem z bossem.

Borderlands_Hunt_15

Wyjściowy Manvark posiada 32. poziom. Po przyjęciu obrażeń zamieni się w kokon, z którego wyjdzie Tinkvark z poziomem 31. Pokonanie Tinkvarka sprowadzi kolejnego Manvarka, tym razem z 30. poziomem. Zabicie tego przeciwnika sprawi, że staniemy do walki z ostatnim Manvarkiem na 31. poziomie.

Borderlands_Hunt_12

Manvark jest wrażliwy na obrażenia od podpalenia (ang. Incendiary damage). Broń z takim efektem jest pierwszym wyborem w starciu z tym przeciwnikiem.

Po pozbyciu się Marvarka otrzymamy:

  • 6,689 XP
  • $671
  • 15 Eridium

Następnie: Borderlands 3 - Legendary Hunt: Chupacabratch, Athenas

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Legendary Hunt: Phoenix, The Splinterlands

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami