Fortnite: Rozdział 2 wprowadzi nową mapę i łodzie - nieoficjalne informacje

Kolejny sezon z dużymi zmianami?

Wraz z kolejnym sezonem rozgrywek sieciowego Fortnite w grze rozpocznie się tak zwany Rozdział 2, w którym twórcy wprowadzą między innymi nową mapę - sugerują nieoficjalne informacje.

Studio Epic Games pierwsze szczegóły na temat następnego etapu zmagań ujawni dopiero jutro o godzinie 20:00 czasu polskiego, ale użytkownicy zauważyli, że na karcie słynnej strzelanki we włoskim AppStore pojawiła się grafika promująca wydarzenie.

W górnej części ilustracji widoczne jest logo gry, pod którym umieszczono napis „Capitolo 2”, co w języku polskim oznacza „Rozdział 2”. Obrazek przedstawia też trójkę bohaterów spoglądających ze szczytu na rozległy teren.

Nie jest to na razie jasne, ale niewykluczone, że lokacja jest nową mapą. Plansza składa się z trawiastych obszarów oraz rzek. Co ciekawe, na tafli wody zauważyć można łodzie motorowe, czyli niedostępny dotychczas środek transportu.

Zobacz: Fortnite - sezon 11: kiedy start, informacje i ciekawostki

Istnieje jednak możliwość, że przedstawiony na grafice teren jest jedynie mocno zmodyfikowaną wersją obecnej areny. To o tyle możliwe, że po prawej stronie widoczny jest rejon przypominający Wykrzywione Miasteczko.

Nie wiadomo, na ile wspomniana grafika jest wiarygodna. Warto jednak zwrócić uwagę, że zaplanowane na jutro wydarzenie nosi wymowną nazwę „Koniec”, co wskazuje, że Epic Games faktycznie zamierza w Fortnite rozpocząć Rozdział 2.

Następnie: Gracz wspierający protesty w Hongkongu złamał regulamin - przekonuje Blizzard. Firma jednak wypłaci zaległe nagrody

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami