Ghost Recon Breakpoint - Ostatnia sprawa

Strzelamy ze śmigłowca.

Po misji Niewinna rzeź czas na zakończenie wątku związanego z Paulą Maderą. Porozmawiaj z nią ponownie, by rozpocząć to zadanie, a po scence wyjdźcie z domu - udaj się do śmigłowca bojowego, który stoi nieopodal. Wsiądź do niego jako kierowca.

Poczekaj, aż Madera też wsiądzie na pokład i leć do góry, a następnie w kierunku oznaczonego na ekranie celu. Ta misja polega tylko na niszczeniu celów na ziemi. Jest bardzo prosta.

Łatwo jest tym bardziej, że cele można trafiać z daleka. Spójrz na poniższy screen wykonany na chwilę przed strzałem w pierwszy cel. Rakiety trafiły i mogliśmy odlecieć do kolejnego celu.

ostatniasprawa1

Nie musisz się też w ogóle przejmować ewentualnym pościgiem ze strony wroga, bo twój śmigłowiec jest szybszy. Kiedy zniszczysz ostatnie kontenery z bateriami, pojawi się nowe zadanie - zniszczenia serwerów. Polega jednak na tym samym, czyli na strzeleniu w nie rakietami (wyceluj dokładnie i próbuj do skutku).

Jeśli zaatakują cię wrogie śmigłowce, możesz je łatwo zestrzelić, musisz tylko odczekać, aż celownik zamieni się w okół nich na czerwony (1).

ostatniasprawa2

Po zniszczeniu serwerów musisz już tylko wrócić do bazy Erewhon i porozmawiać z Maderą, gdy wysiądzie ze śmigłowca. Misja zakończy się po scence przerywnikowej.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Prawo Blake'a

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Niewinna rzeź

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami