Ghost Recon Breakpoint - Niewinna rzeź

Sekret Daigoro.

Po zakończeniu misji Chłodna atmosfera zabieramy się za zadanie związane z rebeliantami. Na początku musisz porozmawiać z Daigoro w kryjówce Renegatów. Dotrzyj tam śmigłowcem lub na piechotę czy autem z biwaku Precipice Falls.

Po rozmowie z Daigoro na mapie oznaczone zostaną cztery miejsca, z których możesz pobrać informacje. Na szczęście nie musisz odwiedzić każdego, a tylko jedno. Udaj się więc do najbliższego punktu na mapie (1). Możesz pożyczyć motocykl Renegatów.

rzez1

Pamiętaj tylko, żeby jechać przez bezdroża. Na drogach często są przeciwnicy. Podjedź do celu od północnego-zachodu. W odpowiedniej odległości zatrzymaj się i zsiądź. Skradaj się i aktywuj drona. Przy posterunku jest tylko snajper na wieży (2) i trzech wrogów. Dane są w budce strażniczej (3).

rzez2

Wrogów łatwo pokonać - uważaj tylko, czy szosą nie przejeżdża akurat bojowy pojazd najemników. Zbierz dane z laptopa i przeanalizuj je w menu misji, a wyświetli się nowy cel.

Warsztat Renegatów i materiały wybuchowe

Przenieś się do biwaku Dark Wood niedaleko celu. Tam możesz spawnować śmigłowiec w Garażu - będzie potrzebny, by wylądować w odpowiednim miejscu, na wzgórzu na północny-zachód od rezydencji.

Przybliż się do zabudowań, ale jeszcze ze wzgórza pozbądź się przeciwnika z dachu (4). Następnie aktywuj drona, by oznaczyć innych - w tym operatora radia (5). Zastrzel też ze snajperki jednego wroga z lewej strony, by zwabić tam operatora - gdy się pojawi, zlikwiduj go. Teraz nie musisz się już przejmować alarmem i posiłkami.

rzez4

Idź do rezydencji i pozbądź się niedobitków, a następnie wejdź do posiadłości i przeszukaj laptopa w pokoju po prawej stronie. Następnie będziesz musiał wrócić do Daigoro. Najwygodniej będzie skorzystać ze śmigłowca.

Na miejscu porozmawiaj z mężczyzną, a zleci ci jeszcze przechwycenie ciężarówki. Powinna poruszać się drogą niedaleko, choć jej trasa może być losowa. Postaraj się wyprzedzić ją śmigłowcem, wylądować i po prostu wyjść jej naprzeciw - zastrzel kierowcę z broni z tłumikiem (6). Pojazd jedzie powoli, więc nie jest to żadne wyzwanie.

rzez6

Wsiadaj do ciężarówki i wracaj do kryjówki Renegatów. Jedź przez pola i lasy, a nie drogą, by nie spotkać wrogów. Dalszy ciąg misji to już tylko seria rozmów i scenek. W obozie nie będzie Daigoro i zostaniesz odesłany na południową wyspę, gdzie przebywa Madera. Skorzystaj z szybkiej podróży.

Na miejscu idź do przywódczyni Renegatów. Po rozmowie z nią, porozmawiaj jeszcze z Maderą w domu obok. Pora na kolejną misję.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Ostatnia sprawa

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Chłodna atmosfera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami