Decyzja o powstaniu Bloodborne 2 nie należy do From Software

Wyjaśnia szef studia.

Bloodborne to przygotowana przez studio From Software gra, która ukazała się w 2015 roku. Fani chcieliby powstania drugiej części, ale okazuje się, że decyzja w tej sprawie nie należy do twórców.

Szef japońskiego zespołu, a zarazem reżyser większości projektów zrealizowanych przez deweloperów - Hidetaka Miyazaki - w rozmowie z brazylijskim wydaniem GameSpot poruszył kwestię kontynuacji tytułu.

- Bloodborne 2… Niestety nie do mnie należy decyzja, co do tego tytułu - wyjaśnił Japończyk. Miał zapewne na myśli fakt, że właścicielem marki jest Sony, które pomagało też From Software w produkcji pierwszej części i zarządza cyklem.

bloodborne2
W Bloodborne nie zabrakło mroku

Co ciekawe, w tym samym wywiadzie Miyazaki ujawnił, że spośród projektów, nad którymi pracował, wspomniana gra jest jego ulubioną. Podkreślił, że pozycja zajmuje szczególne miejsce w sercu menedżera, choć przyznaje, że gdyby mógł, poprawiłby niektóre elementy.

Bloodborne sympatią darzą również fani. Produkcja ukazała się cztery lata temu, ale regularnie organizują wydarzenia, których celem jest wypełnianie serwerów użytkownikami - niedawno rozpoczęto kolejną edycję.

Zobacz: Bloodborne - Poradnik, Solucja

Podobnie jak inne gry od japońskiego studia From Software, tytuł wyróżnia się wysokim poziomem trudności, więc nieodłącznym elementem przygody jest częsty zgon postaci. Do tego mroczna atmosfera.

Źródło: GameSpot

Następnie: Postać Mei z Overwatch symbolem protestów w Hongkongu? Fani chcą zakazania gry w Chinach

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami