Diablo 4 na BlizzConie? Blizzard z wieloma ważnymi ogłoszeniami - twierdzi znany dziennikarz

Studio szykuje niespodzianki.

Firma Blizzard na tegorocznym BlizzConie zamierza przedstawić „wiele” ważnych ogłoszeń - przekonuje jeden z redaktorów serwisu Kotaku.

Doniesienia przekazał Jason Schreier, który uchodzi za jednego z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży. W trakcie dyskusji na Twitterze o ukaraniu profesjonalnego gracza, wspierającego protesty w Hongkongu, stwierdził, że deweloperzy chcą zaskoczyć fanów.

„Blizzard planuje wiele ważnych ogłoszeń na BlizzCon (który odbędzie się 1 listopada), by zrekompensować ubiegłoroczną katastrofę wizerunkową. Nie ma jednak wątpliwości, że nowa afera przyćmi te niespodzianki” - uważa redaktor.

Schreier nie sprecyzował jednak, co dokładnie przygotowuje firma. Być może studio zaprezentuje Diablo 4, czyli kolejną pełnoprawną odsłonę cyklu - zwłaszcza, że wcześniejsze nieoficjalne informacje sugerowały, że prace nad projektem faktycznie trwają.

Wśród pozostałych możliwości jest zapowiedź Overwatch 2, a więc kontynuacji wieloosobowej strzelanki, która ukazała się w 2016 roku. Niewykluczone, że Blizzard ma też w planach nowe produkcje z innych swoich serii, w tym Warcraft i Starcraft.

diablo4
Diablo 4 może zostać wkrótce zaprezentowane

Największą niespodzianką ubiegłorocznego BlizzConu było ujawnienie mobilnego Diablo Immortal, co jednak spotkało się z dużą krytyką rozczarowanych fanów. Gracze liczyli bowiem, że deweloperzy przedstawią dużą produkcję na PC.

Następnie: Steam doda kooperację sieciową do gier, które oferują tylko lokalny tryb współpracy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami