Diablo 4 na BlizzConie? Blizzard z wieloma ważnymi ogłoszeniami - twierdzi znany dziennikarz

Studio szykuje niespodzianki.

Firma Blizzard na tegorocznym BlizzConie zamierza przedstawić „wiele” ważnych ogłoszeń - przekonuje jeden z redaktorów serwisu Kotaku.

Doniesienia przekazał Jason Schreier, który uchodzi za jednego z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży. W trakcie dyskusji na Twitterze o ukaraniu profesjonalnego gracza, wspierającego protesty w Hongkongu, stwierdził, że deweloperzy chcą zaskoczyć fanów.

„Blizzard planuje wiele ważnych ogłoszeń na BlizzCon (który odbędzie się 1 listopada), by zrekompensować ubiegłoroczną katastrofę wizerunkową. Nie ma jednak wątpliwości, że nowa afera przyćmi te niespodzianki” - uważa redaktor.

Schreier nie sprecyzował jednak, co dokładnie przygotowuje firma. Być może studio zaprezentuje Diablo 4, czyli kolejną pełnoprawną odsłonę cyklu - zwłaszcza, że wcześniejsze nieoficjalne informacje sugerowały, że prace nad projektem faktycznie trwają.

Wśród pozostałych możliwości jest zapowiedź Overwatch 2, a więc kontynuacji wieloosobowej strzelanki, która ukazała się w 2016 roku. Niewykluczone, że Blizzard ma też w planach nowe produkcje z innych swoich serii, w tym Warcraft i Starcraft.

diablo4
Diablo 4 może zostać wkrótce zaprezentowane

Największą niespodzianką ubiegłorocznego BlizzConu było ujawnienie mobilnego Diablo Immortal, co jednak spotkało się z dużą krytyką rozczarowanych fanów. Gracze liczyli bowiem, że deweloperzy przedstawią dużą produkcję na PC.

Następnie: Steam doda kooperację sieciową do gier, które oferują tylko lokalny tryb współpracy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami