Darmowe PUBG Lite dostępne dla wszystkich

Wersja dostosowana do słabszych PC.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, dzisiaj w Polsce i innych krajach Europy zadebiutowało PUBG Lite, czyli darmowa wersja popularnego przedstawiciela gatunku battle royale.

Aby rozpocząć zmagania, zainteresowani muszą założyć bezpłatne konto na oficjalnej stronie internetowej strzelanki, a następnie pobrać klienta produkcji.

Darmowa wersja dostosowana jest do słabszych PC - grę uruchomimy na komputerze z procesorem Intel Core i3 taktowanym zegarem 2,4 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz zintegrowaną kartą graficzną Intel HD Graphics 4000.

pubg_lite
PUBG Lite dostępne jest też na urządzeniach mobilnych

Niższe wymagania to zasługa nieco gorszej oprawy graficznej niż w tradycyjnym PUBG. Nie zmieniły się jednak podstawowe zasady: 100 graczy trafia na wyspę, gdzie musi walczyć o przetrwanie - wygrywa ostatnia osoba przy życiu. Tytuł oferuje jednak tylko jedną dużą mapę.

Wraz z premierą do produkcji wprowadzono dodatkowy tryb, przeznaczony do starć na mniejszą skalę. W wariancie rywalizują ze sobą dwie czteroosobowe drużyny, które walczą na terenie opuszczonego magazynu otoczonego kontenerami.

Ponadto zaimplementowano dwie waluty: otrzymywane za rozmontowywanie kostiumów lub przedmiotów Silver Bullet oraz zdobywane za logowanie każdego dnia i wykonywanie dziennych misji lub wyzwań Chicken Medal. Pierwsza służy do kupna elementów kosmetycznych, a druga do nabywania płatnych skrzyń.

Poinformowano też, że w planach jest przepustka sezonowa dla drugiego sezonu zmagań. W skład Lite Pass - dostępnej wjednej darmowej wersji i dwóch płatnych - wejdą misje, których wykonywanie zostanie nagrodzone określonymi bonusami.

Źródło: PUBG Lite

Następnie: Strategia Surviving Mars za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami