Borderlands 3 - Sheega's All That: skagi, Enrique IV

Kolejna misja poboczna w dystrykcie Devil's Razor na Pandorze.

Jest to zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które możesz rozpocząć w lokacji Devil's Razor na planecie Pandora. Aby je rozpocząć porozmawiaj z Tiną, przebywającą w tym samym miejscu, w którym nastąpiło zakończenie zadania Boom Boom Boomtown.

z196

Po rozpoczęciu zlecenia skieruj się w stronę znacznika, czyli domu Sheegi. Na miejscu zacznij umieszczać bomby Tiny w zaznaczonych na zielono miejscach (1). W sumie należy to uczynić w pięciu punktach. Kiedy to uczynisz użyj dzwonka (2).

z197

Po zakończeniu radiowej rozmowy rozpraw się ze skagami, po czym podejdź do jednego z ładunków i uderz go, po czym szybko się wycofaj. Po chwili dojdzie do eksplozji, dzięki czemu będziesz mógł dostać się do wrogiej bazy. Na miejscu zacznij dźwigniami (3) otwierać kolejne klatki. Rozprawiaj się ze skagami, aż odnajdziesz Enrique IV (4) należącego do Tiny.

z198

Podejdź do zbiornika na środku placu i przekręć zawór, żeby nakarmić zwierzaka. Po chwili pojawi się Sheega (5), z którą musisz się rozprawić (uważaj na jej wyrzutnię rakiet). Następnie otwórz tylne wejście na plac i wróć z sojuszniczym skagiem do Tiny.

Następnie: Borderlands 3 - Life of the Party: Mordecai, kwiaty, Hirschim, przyjęcie

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Boom Boom Boomtown: Tina, Brick, bomba

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami