Borderlands 3 - Buff Film Buff: ECHO Drive, projektor, Rohner

Zadanie opcjonalne do wykonania na Pandorze.

Misja dodatkowa w Borderlands 3, która staje się możliwa do rozegrania po odkryciu w kampanii fabularnej regionu o nazwie Devil's Razor, znajdującego się na planecie Pandora (po tym, jak trafisz na planetę ponownie).

z188

Aby rozpocząć misję udaj się do Buffa (strzałka na mapie), porozmawiaj z nim i zatwierdź chęć wypełniania zadania. Następnie zeskocz na dół i udaj się do wrogiej bazy po drugiej stronie drogi.

z189

Na miejscu zacznij przeszukiwać wskazane przez znaczniki kosze na śmieci. W jednym z nich znajdziesz taśmę z filmem Buffa (ECHO Drive). Podnieś ją i zacznij kierować się w stronę budynku z projektorem (1).

z190

Kiedy będziesz próbował wsadzić kasetę do projektora, jego część ulegnie zniszczeniu. Wróć na teren wrogiej bazy i zlokalizuj Rohnera (2), którego musisz pokonać. Uważaj, ponieważ posiada wyrzutnię rakiet.

z191

Kiedy to zrobisz skieruj się do wskazanej bramy i otwórz ją pokrętłem (3). W środku podnieś z półki brakującą część projektora (Projector Bulb). Wróć z nim do sali, gdzie puszcza się filmy, zainstaluj ją, po czym umieść w środku kasetę. Po uczynieniu tego udaj się do Buffa i odbierz nagrodę.

Następnie: Borderlands 3 - Boom Boom Boomtown: Tina, Brick, bomba

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - The Feeble and the Furious: Lizzie, Pappy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami