Assassin's Creed Legion w ofercie sklepu z Austrii

Nowa odsłona cyklu?

W ofercie austriackiego sklepu internetowego Gameware pojawiło się Assassin's Creed Legion - produkcja, która może być kolejną odsłoną cyklu o zabójcach w kapturach.

W katalogu dostępne są wydania przeznaczone na trzy platformy sprzętowe, czyli PC, PS4 i Xbox One. Karty produktu nie zawierają jednak wielu informacji - ujawniają jedynie, że premiera zaplanowana jest na 2020 rok.

ac_legion_plotka
Zrzut ekranu ze sklepu Gameware

Nie wiadomo jednak, czy oferta jest autentyczna - zwłaszcza, że okładka zamieszczona przez austriacki sklep w rzeczywistości bazuje na grafikach przygotowanych przez jednego z fanów popularnej serii.

Faktem jest jednak, że to właśnie Gameware ujawnił - przed oficjalną zapowiedzią - istnienie Need for Speed Heat. Co ciekawe, wówczas kartę katalogową również ozdobiono obrazkiem niezwiązanym bezpośrednio z produkcją.

ac_odyseja_legion
Najnowszą odsłoną cyklu jest Assassin's Creed Odyssey z 2018 roku

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze wzmianki o Assassin's Creed Legion. Nieoficjalne informacje z lutego wskazują, że podtytuł gry to nazwa kodowa, a akcję osadzono w starożytnym Rzymie, w końcowym okresie panowania Marka Aureliusza oraz syna Cesarza - Kommodusa.

Gracze podobno ponownie otrzymają możliwość wcielenia się w mężczyznę lub kobietę - potomków głównych bohaterów Origins i Odyssey. Projekt miałby zadebiutować w 2020 roku na konsolach obecnej i następnej generacji.

Źródło: Gameware

Następnie: Darmowe PUBG Lite dostępne dla wszystkich

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami