Assassin's Creed Legion w ofercie sklepu z Austrii

Nowa odsłona cyklu?

W ofercie austriackiego sklepu internetowego Gameware pojawiło się Assassin's Creed Legion - produkcja, która może być kolejną odsłoną cyklu o zabójcach w kapturach.

W katalogu dostępne są wydania przeznaczone na trzy platformy sprzętowe, czyli PC, PS4 i Xbox One. Karty produktu nie zawierają jednak wielu informacji - ujawniają jedynie, że premiera zaplanowana jest na 2020 rok.

ac_legion_plotka
Zrzut ekranu ze sklepu Gameware

Nie wiadomo jednak, czy oferta jest autentyczna - zwłaszcza, że okładka zamieszczona przez austriacki sklep w rzeczywistości bazuje na grafikach przygotowanych przez jednego z fanów popularnej serii.

Faktem jest jednak, że to właśnie Gameware ujawnił - przed oficjalną zapowiedzią - istnienie Need for Speed Heat. Co ciekawe, wówczas kartę katalogową również ozdobiono obrazkiem niezwiązanym bezpośrednio z produkcją.

ac_odyseja_legion
Najnowszą odsłoną cyklu jest Assassin's Creed Odyssey z 2018 roku

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze wzmianki o Assassin's Creed Legion. Nieoficjalne informacje z lutego wskazują, że podtytuł gry to nazwa kodowa, a akcję osadzono w starożytnym Rzymie, w końcowym okresie panowania Marka Aureliusza oraz syna Cesarza - Kommodusa.

Gracze podobno ponownie otrzymają możliwość wcielenia się w mężczyznę lub kobietę - potomków głównych bohaterów Origins i Odyssey. Projekt miałby zadebiutować w 2020 roku na konsolach obecnej i następnej generacji.

Źródło: Gameware

Następnie: Darmowe PUBG Lite dostępne dla wszystkich

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami