Ukończenie Marvel's Avengers zajmie ponad 30 godzin

W całości.

Twórcy Marvel's Avengers wypowiedzieli się na temat długości rozgrywki. Ukończenie produkcji w całości powinno zająć kilkadziesiąt godzin.

W rozmowie z serwisem ComicBook starszy dyrektor marki ze Square Enix - Rich Briggs - wyjaśnił, że deweloperzy nie ustalili jeszcze dokładnego czasu rozgrywki, ale podkreślił, że powinien być porównywalny z wcześniejszymi grami studia Crystal Dynamics.

avengers_kamala
Niedawno ujawniono, że wśród dostępnych postaci pojawi się Ms. Marvel

Menedżer stwierdził, że podobnie jak w przypadku produkcji z serii Tomb Raider, przejście głównego wątku fabularnego zajmie od 10 do 12 godzin. Zrealizowanie wszystkich zadań i aktywności pobocznych znacznie wydłuży rozgrywkę - do ponad 30 godzin.

Briggs jednocześnie zaznaczył, że ukończenie tytułu nie zakończy przygody, ponieważ gra będzie po premierze rozwijana o dodatkowe treści. W planach są między innymi rozszerzenia z kolejnymi misjami i bohaterami.

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Warto zaznaczyć, że produkcja zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób. Pokierujemy różnymi herosami o unikalnych dla siebie cechach i zdolnościach.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Źródło: ComicBook

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami