Najlepsze piksele i najciekawszy model walki 2019 roku. Noita i Indivisible

Gramy i polecamy.

W nowym materiale wideo przyglądamy się dwóm całkiem świeżym premierom. Obydwie gry więcej dzieli niż łączy, co nie zmienia faktu, że każdą można bez mrugnięcia okiem polecić.

Noita jest symulatorem pikselowej wiedźmy. Cały świat jest tutaj zniszczalny, co zachęca do eksperymentowania i spędzania czasu nawet na zwykłym podziwianiu, jak połowa planszy płonie na naszych oczach.

Jest to też jednak rogue-like, pełen różnorodnych zaklęć i coraz bardziej wymagających wrogów. Gra dostępna jest obecnie wyłącznie na Steamie - w dziale Early Access.

Indivisible to z kolei wyjątkowo oryginalne połączenie rozwiązań z różnych gatunków. Metroidvania, platformówka, a jednocześnie RPG z naprawdę nietypowym, pomysłowym systemem walki.

Historia młodej Ajny przedstawiona jest w pięknej oprawie i łączy motywy z mitologii z całego świata. Gra jest dostępna na PC i konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami