Ghost Recon Breakpoint - Osobiste piekło

Zadanie dodatkowe w Erewhon.

Misję Osobiste piekło aktywujesz w Erewhon, czyli jaskini, którą poznałeś już na samym początku gry. Pamiętaj, że niemal w każdym momencie możesz się tam przenieść przy użyciu szybkiej podróży. Więcej o tym aspekcie piszemy tutaj - Ghost Recon Breakpoint - szybka podróż, biwaki.

Gdy znajdziesz się już w Erewhon, musisz odnaleźć kobietę w zielonej kamizelce (1). Porozmawiaj z nią i wybierz pomarańczową opcję dialogową, aby aktywować zadanie.

014

Okazuje się, że zniknął niejaki Samuel, niegdyś osadnik. Teraz mężczyzna woli żyć w dziczy jako myśliwy i tylko okazjonalnie dostarczać do jaskini towary.

Ostatnią znaną lokacją, w jakiej był widziany mężczyzna, była niewielka polana na południowy wschód od Garden Mangrove. Udajemy się więc do północno-wschodniej części Gaer Arm (2), gdzie spotykamy Samuela (3).

015

Mężczyzna trzyma się swego niewielkiego obozu, gdzie dotrzesz najłatwiej za pośrednictwem śmigłowca. Porozmawiaj z nim, aby dowiedzieć się o grupkach nieprzyjaciół, którzy utrudniają mu polowanie.

Otrzymasz informację o miejscu przebywania wrogów w Sinking Country. Najpierw musimy udać się nieco na północ, a więc jeśli przybyłeś śmigłowcem, będzie ci dużo łatwiej. Po zbliżeniu się do pomarańczowego znacznika, obserwuj radar w prawym dolnym rogu ekranu. Musisz wyeliminować trzy grupy Sentinelów - obszar ich patroli jest oznaczony czerwonym kolorem na radarze. Pierwsza grupa, od południa, to dwóch wrogów (4), których możesz namierzyć za pośrednictwem drona.

016

Pamiętaj, że musisz pozbyć się wszystkich bez wykrycia. Możesz więc spróbować zakraść się z plecy każdego z nich i wyeliminować ręcznie lub skorzystać z karabinu snajperskiego z tłumikiem i pozbyć się ich z większej odległości.

Nieco dalej, w kierunku północno-wschodnim, odnajdziesz kolejny dwuosobowy patrol. Ponownie oznacz ich dronem i wyeliminuj po cichu. Trzecią grupę znajdziesz nad wodą (5) - i tu polecamy wcześniejsze oznaczenie wrogów, a następnie eliminację snajperką.

017

Następnie wracamy do Samuela. W tym celu możesz wykorzystać łódź, która prawdopodobnie jest tuż przy niewielkim pomoście. Po dotarciu do obozu mężczyzny okaże się, że myśliwy jest w tarapatach.

Samuel znajduje się przy niewielkiej chatce (6) i jest przetrzymywany przez Sentinelów. Musisz pozbyć się wszystkich nieprzyjaciół i nie pozwolić, by myśliwy zginął. Najlepiej więc, aby stopniowo pozbywać się zagrożenia po cichu.

018

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować zabić wrogów z dystansu. Nie możesz zostać jednak wykrytym, dlatego broń z tłumikiem to absolutna podstawa. Oczywiście wcześniej warto oznaczyć wszystkich za pomocą drona.

Po oczyszczeniu terenu porozmawiaj z postrzelonym wrogiem w czerwonym berecie - zyskasz tym samym opcję odblokowania jednej z głównych misji. Następnie pomów z Samuelem, który w ramach wdzięczności pozwoli ci skorzystać z jego ekwipunku znajdującego się w szopie nieopodal. Zejdź do piwnicy i otwórz skrzynię, gdzie znajdziesz kredyty Skella i dodatkowy przedmiot. Misja dobiegnie końca.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Duchy przeszłości

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Róg obfitości

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami