Ghost Recon Breakpoint - Duchy przeszłości

Misja poboczna w Erewhon.

Jest to kolejne z zadań, które aktywujemy w Erewhon. Tym razem jednak przebywając w jaskini nie zauważysz nigdzie pomarańczowej ikony. Misja Duchy przeszłości jest bowiem ukryta - dowiesz się o niej rozmawiając z Madsem Schulzem (1). Znajdziesz go w tym samym miejscu, co zwykle.

019

Podczas dialogu wybierz opcję podświetloną na pomarańczowo. Schulz poprosi cię o przysługę, w ramach której masz zbadać sprawę nieśmiertelników znalezionych przy zwłokach - to być może ciało starego kumpla Madsa, więc chodzi o prywatną sprawę.

Pierwsza wytyczna zadania Duchy przeszłości kieruje nas do znanej już dobrze prowincji Sinking Country. Po dotarciu do pomarańczowego znacznika misji zauważysz wrak starego pojazdu terenowego, a przy nim kościotrupa (2). Zabierz dane wywiadowcze, wykonując interakcję, a następnie sprawdź pozyskaną poszlakę na stronie Archipelag Aurora, by odblokować dalsze informacje.

020

Teraz udajemy się w północne rejony Sinking Country, aby dowiedzieć się więcej o kodzie znajdującym się na zdobytej odznace. Zmierzamy do wskazanej miejscowości, gdzie rozmawiamy z którymkolwiek mieszkańcem posiadającym ikonę „i” nad głową (3).

021

Po nawiązaniu dialogu wybieramy opcję związaną z zadaniem, czyli zbadaniem pochodzenia odznaki. Tym samym jesteśmy skierowani do starej bazy przeciwlotniczej w północno-zachodniej części prowincji.

Po dotarciu na miejsce okaże się, że stara baza jest chroniona przez łącznie dwudziestu-kilku przeciwników. Działania po cichu są więc zdecydowanie utrudnione, zwłaszcza jeśli chcesz zdobyć informacje od wrogów. Na początku skorzystaj z drona (4), aby oznaczyć wszystkich nieprzyjaciół w zasięgu wzroku.

022

Bez względu na to, jakim stylem chcesz ukończyć misję, twoim zadaniem jest pozyskanie informacji w trzech miejscach. Pierwszą z nich znajdziesz na piętrze budynku w północno-wschodniej części bazy. Spójrz na poniższą mapę (5), aby dowiedzieć się o jakie miejsce dokładnie chodzi.

023

Pozostałe dwie informacje odnajdziesz w środkowym budynku (6) porośniętym roślinnością w północnej części bazy.

024

Po zdobyciu nowych poszlak, zbadaj je wszystkie w menu tablicy celów, po czym udaj się do wskazanej miejscowości, gdzie porozmawiasz z jakimkolwiek mieszkańcem z ikoną „i” nad głową. Następnie udaj się do wskazanego bunkra (7) w Typhoon Bay.

025

Zbadaj kościotrupa znajdującego się w środku, po czym sprawdź poszlakę. W bunkrze skręć w prawo i zejdź na niższy poziom, gdzie znajduje się jeszcze jedna wskazówka. Teraz możesz już wrócić do Erewhon, gdzie porozmawiasz z Schulcem, kończąc tym samym zadanie.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Masa krytyczna

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Osobiste piekło

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami