Call of Duty: Modern Warfare z trzema różnymi trybami kooperacji

Pierwsze szczegóły.

Call of Duty: Modern Warfare zaoferuje w sumie trzy różne tryby kooperacyjne. Twórcy podzielili się szczegółami dotyczącymi poszczególnych typów rozgrywki.

Największym elementem Special Ops będą Operacje. Grupa 4 graczy zajmie się szeregiem zadań na dużych mapach, by stopniowo działać na szkodę lokalnej organizacji terrorystycznej.

Zabawa na nieco mniejszą skalę to już bardziej starannie wyreżyserowane i liniowe Misje. Mają skupić się na wykorzystaniu konkretnych gadżetów, broni czy specjalizacji.

Trzeci tryb - Survival - będzie dostępny tylko na PlayStation 4 do października 2020 roku. To najprostsza forma rozgrywki kooperacyjnej, polegająca na odpieraniu ataków kolejnych fal wrogów.

MW_SPOPS_01
Będą też pojazdy

Nowe Modern Warfare zaoferuje także tradycyjną kampanię fabularną oraz tryb multiplayer z wieloma rodzajami rywalizacji. Niewykluczone, że w przyszłym roku gra doczeka się też trybu battle royale.

Premiera strzelanki już 25 października.

Źródło: Blog Activision

Następnie: Metal Slug powróci? Twórcy serii rozważają produkcję sequela

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami