Wybuchowy trailer Call of Duty: Modern Warfare przypomina o zbliżającej się premierze

Z Metallicą w tle.

Przedstawiciele Infinity Ward przygotowali nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare. Materiał przypomina o nadchodzącej premierze gry, którą zaplanowano na 25 października.

Trailer składa się wyłącznie z fragmentów różnych scenek z kampanii, podkreślając filmowy charakter strzelanki. Widzimy urywki z różnych lokacji, między innymi na Bliskim Wschodzie.

Fabuła w reboocie Modern Warfare będzie różnić się od tej z oryginału, ale odwiedzimy podobne miejsca - twórcy chcą w ten sposób pokazać, że nie odcinają się od Call of Duty 4.

Oprócz lokacji na Bliskim Wschodzie, będziemy więc eksplorować także tereny bliżej nieokreślonej byłej republiki radzieckiej.

codmw

Nowe Modern Warfare zaoferuje nie tylko kampanię fabularną, ale też rozbudowany tryb wieloosobowy, wprowadzający starcia 32 czy 64 graczy. Fani wciąż mogą liczyć też na rywalizację kilkuosobowych drużyn na mniejszych mapach.

Następnie: Ban dla profesjonalnego gracza w Hearthstone za poparcie protestów w Hongkongu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami