Modułowy pad do PS4 pozwoli zmienić układ przycisków i analogów

Licencjonowany kontroler od Thrustmaster.

Firma Thrustmaster zaprezentowała eSwap - oficjalnie licencjonowany pad do PS4 (kompatybilny też z PC) o modułowej konstrukcji. Premiera 5 listopada w cenie 799 zł.

Najważniejszą cechą urządzenia jest możliwość dostosowania do własnych preferencji. Zmienimy układ większości przycisków - poza kwadratem, trójkątem, krzyżykiem i kółkiem, lewym i prawym bumperem oraz share i options.

Modyfikacji dokonamy w dowolnym momencie, także w trakcie rozgrywki. Co ciekawe, w planach również specjalne kosmetyczne nakładki na panel dotykowy pada, odmieniające wygląd tak zwanego touchpada.

W zestawie ze sprzętem - oprócz kontrolera - znajdą się po dwa wymienne moduły krótkich minidrążków, uchwytów i spustów oraz jeden 4-kierunkowego d-pada. W sprzedaży pojawią się też dodatkowe, ale cen poszczególnych gadżetów nie ujawniono.

ps4_pad_thrust
Najważniejszą cechą PS4 jest modułowość

To nie wszystko, ponieważ producent obiecuje minimalny czas reakcji przycisków z wydłużoną żywotnością, dzięki przełącznikom Tact. Ponadto cztery dodatkowe guziki tylne, które dowolnie skonfigurujemy.

Do tego regulowana czułość aktywacji spustów, opcja błyskawicznego przełączania między dwoma ustawieniami i oprogramowanie, za pomocą którego utworzymy indywidualne profile dostępne zarówno na PC, jak i PS4.

Thrustmaster eSwap podepniemy do komputera lub konsoli kablem. Twórcy przekonują jednak, że stabilność połączenia przewodowego w przypadku wspomnianego urządzenia jest o wiele większa niż bezprzewodowego innych padów.

Źródło: Thrustmaster

Następnie: PS4 - aktualizacja 7.0 dostępna do pobrania. Gra zdalna na Androidzie i więcej graczy w Imprezie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Xbox Series X/S podbija Japonię

W porównaniu do Xbox One.

Nieoficjalnie: Intel Core i5-12600 sprawia problemy benchmarkom

Programy nie radzą sobie z hybrydową konstrukcją CPU.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami