Fallout 76 - "Hotel miłości" wabi nieświadomych graczy do pułapki

Gdzie ta miłość?

W Fallout 76 wybudowano miejsce zwane „Hotelem miłości”, które po wejściu okazuje się być śmiertelną pułapką. To dzieło gracza o pseudonimie Kazamati, który specjalizuje się w tego typu podstępach.

Hotel ustrojono różowymi ozdobami i kolorowymi światłami, a drzwi wejściowe są otwarte dla wszystkich „klientów”. Na poszczególnych piętrach znajdziemy zwykłe pokoje i łazienki, ale na samej górze czeka niespodzianka.

Niedaleko przyozdobionego łóżka, na lustrze, znajduje się napis „Połóż się”. Gdy gracz skorzysta z porady, podłoga natychmiast się zawali, a postać spadnie do „recepcji”, na parter. Wszystko za sprawą miotaczy ognia, które niszczą konstrukcję budynku.

Kazamati stworzył też „Klub dla dżentelmenów”, który działa podobnie - zrzuca graczy w przepaść, kiedy siadają na konkretnym krześle. Pomysłowy fan Fallout 76 jest też autorem „przenośnej” wyrzutni braminów, czyli dwugłowych krów występujących w serii.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 zadebiutował w listopadzie i otrzymał mieszane oceny. Bethesda wciąż poprawia jednak grę, a tytuł ma oddaną społeczność.

Następnie: MediEvil Remake - porównanie graficzne z oryginałem w nowym materiale

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami