Doom Eternal opóźnione - premiera 20 marca 2020 roku

Poślizg o kilka miesięcy.

Przedstawiciele Bethesdy poinformowali o opóźnieniu premiery strzelanki Doom Eternal. Gra ukaże się 20 marca 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One (wersja Switch trafi do sprzedaży w dalszym okresie), choć pierwotnie miała zadebiutować w listopadzie.

Nie przedstawiono dokładnych powodów podjętej decyzji. Wyjaśniono jedynie, że odpowiedzialni za projekt deweloperzy chcą „upewnić się”, że produkcja zachowa „najlepsze standardy jakości” i zagwarantuje jak najlepsze wrażenia.

doom_eternal_pre_orders
Doom Eternal - bonusy przedpremierowe

Poinformowano również, że tryb Inwazji, który pozwoli graczom nawiedzać rozgrywki innych użytkowników w skórze demona, nie pojawi się w dniu premiery tytułu. Bethesda udostępni wariant po debiucie w formie darmowej aktualizacji.

To jednak nie wszystko, ponieważ ogłoszono, że jednym z bonusów w przedsprzedaży jest Doom 64 - odświeżona edycja strzelanki, która ukazała się wyłącznie na Nintendo 64. Gra trafi 20 marca 2020 roku nie tylko na Switch, ale też PC, PS4 i Xbox One.

Zobacz: Doom Eternal - premiera i najważniejsze informacje

Doom Eternal to bezpośrednia kontynuacja odsłony z 2016 roku. Akcję osadzono na Ziemi, gdzie zmierzymy się z dwukrotnie większą liczbą demonów niż w poprzedniej części. W planach kampania fabularna i tryb wieloosobowy.

Następnie: Star Wars Jedi: Fallen Order - wymagania na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami