Death Stranding ukaże się z polskim dubbingiem. Specjalna wiadomość od Kojimy

Twórca w warszawskim oddziale Sony Interactive Entertainment.

Death Stranding będzie dostępne w pełnej polskiej wersji językowej. Tą informacją podzielił się z fanami na Twitterze sam Hideo Kojima, który odwiedził warszawski oddział Sony Interactive Entertainment.

Kilka dni wcześniej opublikowano nowy zwiastun gry z polskimi głosami, aczkolwiek nie ogłoszono wtedy oficjalnie, że gracze mogą liczyć na polski dubbing.

Death Stranding debiutuje na PlayStation 4 już 8 listopada. To gra z otwartym światem i starannie wyreżyserowanymi cut-scenkami rodem z Metal Gear Solid.

Główny wątek fabularny dotyczy przywracania połączeń między różnymi odizolowanymi miastami w Stanach Zjednoczonych. Akcja rozgrywa się po tajemniczej katastrofie, która zniszczyła sporą część USA.

EGTV8WxUEAARCp_
Hideo Kojima i zespół SIE Polska

Wiele aspektów Death Stranding jest jeszcze owianych tajemnicą. Kojima sugerował, że gra zaoferuje jakieś funkcje sieciowe - być może w stylu Journey. Poza eksploracją rozległych terenów możemy też liczyć na sceny walki, także z wykorzystaniem broni palnej.

Następnie: Modułowy pad do PS4 pozwoli zmienić układ przycisków i analogów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami