Cyberpunk 2077 - prezentacja polskiej wersji na PGA

W planach gameplay z dubbingiem.

Studio CD Projekt Red poinformowało, że pojawi się na tegorocznym PGA, które odbędzie się w dniach 18-20 października. W trakcie targów deweloperzy zaprezentują polską wersję Cyberpunk 2077.

Twórcy obiecują pokaz fragmentów rozgrywki w wydaniu z dubbingiem - uczestnicy wydarzenia ujrzą sekwencje z E3 i Gamescomu. Nie jest jednak na razie jasne, czy gameplay zostanie opublikowany w internecie.

W obsadzie rodzimej wersji jest Michał Żebrowski. Aktor znany między innymi z roli Geralta w polskiej adaptacji „Wiedźmina” i Jana Skrzetuskiego z „Ogniem i mieczem” wcieli się w Johnny'ego Silverhanda, któremu w angielskiej edycji głosu i wizerunku użycza Keanu Reeves.

Usłyszymy też Kamila Kulę („Hotel 52”, „W rytmie serca”, „Za marzenia” oraz dubbing „Czarnej Pantery” i „Wonder Woman”) i Lidię Sadową („Szpilki na Giewoncie”, „Ranczo” oraz Vala w Horizon Zero Dawn i Elsa w „Krainie lodu)” - jako odpowiednio męska i żeńska wersja V.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Warto jednocześnie zaznaczyć, że polskie głosy nie są obowiązkowe - w produkcji pojawi się możliwość rozgrywki z angielskimi.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami