Borderlands 3 - The First Vault Hunter: Nekrotafeyo, Grouse, Typhon DeLeon

Misja główna, w której docieramy do krypty, gdzie aktywujemy fragmenty klucza.

Zadanie fabularne, które uruchomi się automatycznie po zakończeniu poprzedniej misji głównej o nazwie The Great Vault, w której należało pokonać Troya Calypso. Powróć na pokład Sanctuary i skieruj się do laboratorium Tannis.

234

Następnie podejdź do płyty z symbolem (Slab - 1) i zbadaj go przy pomocy zdobytego wcześniej Eridian Analyzera. Po dokonaniu tego udaj się na mostek i po wysłuchaniu rozmowy skorzystaj z komputera, po czym wybierz z listy z lewej planetę o nazwie Nekrotafeyo.

235

Po dotarciu w pobliże planety zejdź na niższy pokład, przejdź przez ładownię i udaj się do regionu o nazwie Desolation's Edge. Rusz przed siebie, aż dotrzesz do roślin blokujących drogę (2), które zniszcz atakiem wręcz.

236

Następnie podążaj cały czas za kolejnymi znacznikami. W obszernej arenie skorzystaj z wąskiej ścieżki (3) z prawej strony.

237

Dotrzesz do placu, który oczyść z przeciwników, a następnie skieruj się w stronę rośliny porastającej mechanizm. Zniszcz ją atakiem wręcz i wciśnij przycisk (4), co przywróci zasilanie i odblokuje drogę (5). Skorzystaj z auta, aby szybko pokonać kolejny odcinek.

238

Po dotarciu do warsztatu z autami przejdź przez wąskie przejście (6) z lewej. Kontynuuj, aż do ściany, która okaże się iluzją. Po wejściu do środka zacznij podążać za robotem o imieniu Grouse.

239

Wkrótce dotrzesz do Typhona (7). Wyrusz za nim w głąb jaskini i kontynuuj, do trzech podestów (8), na których umieść zdobyte wcześniej fragmenty z różnych planet. Kiedy to uczynisz bieżąca misja się zakończy.

Następnie: Borderlands 3 - Footsteps of Giants: droga do Krypty, General Traunt (boss), kryształy

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - The Great Vault: Catedhral of the Twin Gods, Rachael, Troy Calypso (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami