Borderlands 3 - In the Shadow of Starlight: The Pyre of Stars, piedestały

Misja główna, w której z Typhonem przedzieramy się przez areny wypełnione wrogami.

Koleje zadanie główne w Borderlands 3, aktywujące się po ukończeniu misji o nazwie Footsteps of Giants. Wróć na statek Sanctuary i udaj się do laboratorium Tannis, gdzie odbędzie się narada.

Po jej zakończeniu umieść klucz Nekrotafeyo w wyznaczonym miejscu, a następnie weź go z powrotem, po czym przenieś się do regionu Desolation's Edge. Skieruj się w stronę znacznika i przejdź do następnej lokacji o nazwie The Pyre of Stars.

Przejście przez The Pyre of Stars

W nowym miejscu zacznij podążać za Tannis. Początkowo nie musicie obawiać się żadnych przeciwników.

251

Po dotarciu do pierwszego mechanizmu (1) przekaż dziewczynie kamień z Pandory. Odczekaj chwilę i wyrusz za Typhonem. Po drodze traficie na spore oddziały Wraithów, które eliminujcie.

252

Wkrótce przebijecie się do piedestału Promethei (2), gdzie umieść drugi fragment klucza. Kiedy skończysz ponownie wyrusz za Typhonem.

253

W trakcie drogi znów będziecie często atakowani przez Wraithy i im podobnych rywali, w walce z którymi dobrze korzystać z pocisków kwasowych oraz elektrycznych. Uważaj zwłaszcza na Heraldów (3), którzy są wytrzymali i dysponują silnymi atakami.

254

W dalszej części lokacji dotrzesz do przycisku (4), który wciśnij. W ten sposób podniesiesz schody (5), po których dostań się do wyżej położnego miejsca.

255

Na miejscu natkniesz się na druże grupy ludzkich wrogów (6), z którymi z kolei w walce nieźle spisuje się m.in. amunicja ogniowa. W dalszej części podróży z Typhonem wrogie roboty i ludzie będą pojawiały się na zmianę.

256

Przebijaj się przez kolejne grupy i lokacje, aż dotrzesz do platformy (7), która wyrzuci bohatera w górę. Na górze udaj się do piedestału, gdzie umieść fragment klucza Eden-6. Potem znów zacznij z Typhonem przebijać się przez następne miejsca, eliminując kolejne, duże oddziały rywali.

257

W pewnej chwili dojdziecie do zamkniętej bramy (8), gdzie wciśnij przycisk (9), po czym otworzy się dalsze przejście. Za bramą bohaterów czekają kolejne duże starcia. Finalnie dotrzesz do ostatniego piedestału, gdzie umieść ostatni fragment kamienia.

258

Teraz skieruj się do Tannis (10) i poczekaj, aż aktywuje mechanizm. Zaraz po tym pojawi się ochronna bariera, a sala zapełni się przeciwnikami. Odeprzyj ich atak, co zakończy bieżącą misję.

Następnie: Borderlands 3 - Divine Retribution: Tyreen The Destroyer (boss), zakończenie

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Footsteps of Giants: droga do Krypty, General Traunt (boss), kryształy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami