GTA 5 - 70 nowych misji w modzie na PC

Dla głodnych kolejnych wrażeń.

Kilka dni temu zadebiutowała nowa wersja moda z pakietem nowych misji do Grand Theft Auto 5. Twórca o pseudonimie alebal3 zaprojektował 70 różnorodnych zadań.

Poniższy zwiastun ujawnia, że gracze mają okazję przewozić przesyłki i ważne osoby w ciężarówkach i innych pojazdach, pilotować śmigłowce, najeżdżać na bazy wroga, strzelać karabinem snajperskim z dachu czy skakać ze spadochronem, by wylądować na łodzi. Nie zabrakło wysadzania mostu z przejeżdżającymi pojazdami czy plecaka odrzutowego.

Misje nie są oczywiście tak wysokiej jakości jak oryginalne przygody od Rockstar Games, ale alebal3 twierdzi, że każda jest unikalna i stworzona ręcznie w narzędziu Mission Maker.

Autor z każdą kolejną aktualizacją moda dodaje dziesięć nowych misji, więc warto śledzić projekt nawet po pobraniu.

gtaheddd
Nie zawsze wcielamy się w Trevora, Micheala i Franklina, ale nie zabrakło ulubieńców graczy

Aby cieszyć się nowymi misjami, należy pobrać wspomniane Mission Maker. Do niektórych zadań jest też wymagana instalacja moda o nazwie Open All Interiors, który pozwala wejść do niemal wszystkich budynków w grze.

Mod z nowymi misjami i wszystkie informacje są dostępne pod tym adresem.

Następnie: Integracja z Facebookiem wkrótce zniknie z PS4?

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami