Ghost Recon Breakpoint - Wskaż mi drogę

Dzielnica Antares i dyrektor biura.

Po przesłuchaniu sierżanta w misji Zaufany człowiek od razu możesz udać się do celu nowego zadania w prowincji na zachodzie, nad morzem.

Dotrzyj na miejsce w dowolny sposób - autem, lub śmigłowcem, jeśli go nie straciłeś. Najlepiej dotrzeć do celu od północy. Zaparkuj w odpowiedniej odległości od kompleksu budynków, wysiadaj i zbliż się. Użyj drona.

antares1

Zobaczysz, że musisz porozmawiać z ludźmi w trzech różnych miejscach w dzielnicy. Najlepiej zacząć od części zachodniej - wyposaż się w broń z tłumikiem.

Rozpytuj cywili

Teoretycznie nie musisz tu nikogo zabijać, ale czasem lepiej się zabezpieczyć. Cały czas się skradaj, to najważniejsze. Okrąż budynek części zachodniej od tyłu, uważaj na strażnika patrolującego teren. Najlepiej zlikwidować go, gdy wyjdzie zza budynku (1).

antares2

Potem udaj się jeszcze powoli na dach, by zlikwidować snajpera. Zawsze lepiej zająć się nim teraz, bo później może cię dostrzec. Tym samym w okolicy nie będzie już wrogów. Wejdź do wnętrza budynku i na parterze porozmawiaj z oznaczonym ikoną cywilem.

Następnie ruszaj przez ulicę na wschód, do drugiego skupiska budynków. Najlepiej od północy. Przedostań się do ikony, by porozmawiać z kolejnym cywilem. Tu praktycznie nie ma wrogów.

Pozostaje jeszcze jedno miejsce. Wystarczy tam zlikwidować wroga z ikonką alarmu (2), żeby nie przeszkadzał. Później podejdź do budynku i porozmawiaj z ostatnią osobą.

antares3

Teraz możesz udać się na parking na południu, zabierz dowolny pojazd i jedź do nowo wyznaczonego celu. Nie przejmuj się, jeśli ktoś cię zauważy - możesz po prostu zatrzymać się gdzieś dalej i przeczekać, jeśli chcesz.

Teraz zadanie jest proste, bo cel jest w pierwszym budynku na rogu (3) od przyjazdu od północy, przy lądowisku helikoptera

antares4

Nie musisz z nikim walczyć. Po prostu zakradnij się do środka i porozmawiaj z mężczyzną. Następnie wyjdź i pożycz śmigłowiec. Leć na południe do kolejnego docelowego miejsca.

Centrum konferencyjne

Radzimy wylądować od strony morza, bo najlepiej wejść do budynku właśnie wejściem z tej strony (4). Najpierw wyślij jednak do środka samego drona i dotrzyj nim do sali konferencyjnej, by przyjrzeć się celowi (5) i oznaczyć strażników.

antares5

Wrogów jest tu niewielu, ale posługuj się tylko bronią z tłumikiem. Najlepiej skradać się aż do samej sali konferencyjnej, po drodze eliminując tylko tych, którzy cię dostrzegą.

W sali pokonaj ochroniarzy i podejdź do prowadzącego. Złap go i przesłuchaj, by dowiedzieć się, jak dotrzeć do Centrum Kontroli Zagrożeń Naturalnych.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Oblężenie góry

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Zaufany człowiek

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami