Ghost Recon Breakpoint - Syreni śpiew

Zadanie poboczne w New Argyll.

To jedna z pierwszych misji pobocznych w Ghost Recon Breakpoint. Udajemy się do prowincji New Argyll, gdzie we wskazanym miejscu (1) zauważysz pomarańczową ikonę. To gospodarstwo Brownów w południowej części prowincji.

001

Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z Sheafe'em (2), który znajduje się w losowej części niewielkiej osady. Poznasz go po zielonej kurtce i czapce z daszkiem.

002

Po krótkim wprowadzeniu musisz udać się na zachód od obecnej lokacji (strzałka na poniższym obrazku.

003

Jest to wejście do tajemniczej jaskini, z której wydobywa się dziwny dźwięk. Co więcej, hałasy przyciągają drony, które niepokoją pobliskich mieszkańców gospodarstwa. Udajemy się więc tam. Gdy będziesz nieopodal miejsca, uważaj na „stado” dronów - możesz spróbować ominąć je bokiem, a jeśli wolisz bezpośrednie starcie, z bezpiecznej odległości spróbuj je zestrzelić karabinem snajperskim (3).

004

Po wejściu do jaskini trzymaj się bardziej prawej strony, gdzie kolejnymi korytarzami przejdziesz do większych komnat. Uważaj jednak, gdyż jaskinię patrolują przeciwnicy. Jeśli posiadasz już odpowiednią umiejętność, warto włączyć noktowizor z termowizją (4).

005

W ten sposób dużo szybciej zlokalizujesz wrogów. Pamiętaj także, aby w miarę możliwości unikać źródeł światła - wówczas masz większe szanse na niezauważenie przez nieprzyjaciela. Warto oczywiście korzystać także z broni z tłumikiem.

Konsekwentnie podążaj w kierunku pomarańczowego znacznika misji, aż dotrzesz do dużego pomieszczenia ze stołami (5). Na jednym z nich znajduje się dokument, z którego dowiesz się, jak wyłączyć dziwny dźwięk.

006

Przeczytaj zdobyte w ten sposób dane wywiadowcze, po czym udaj się w kierunku Fortune Stream, gdzie musisz wyłączyć antenę. Uważaj jednak, ponieważ jeśli wcześniej narobiłeś hałasu, u wyjścia do kolejnej komnaty mogą czekać na ciebie wrogie posiłki.

Po uporaniu się z problemem, biegnij w kierunku znacznika, gdzie znajduje się wspomniana antena (6). U jej podstawy wykonaj interakcję, aby hakować.

007

Następnie musisz już tylko wrócić do gospodarstwa Brownów, gdzie raz jeszcze porozmawiasz z Sheafe'em. Możesz skorzystać z szybkiej podróży, aby dostać się do najbliższego punktu i skrócić wycieczkę. Po dialogu misja dobiegnie końca.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Róg obfitości

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami