Ghost Recon Breakpoint - Róg obfitości

Misja poboczna w Smuggler Coves.

Jeśli chcesz rozpocząć misję dodatkową Róg obfitości, udaj się w północne rejony wyspy, a dokładnie do prowincji Smuggler Coves, gdzie podążaj do pomarańczowego znacznika (1) - na miejscu porozmawiaj z niejaką Shelby. Zanim jednak wejdziesz do budynku, w którym się znajduje, rozpraw się z przeciwnikami.

008

Pamiętaj, że gdy zbliżasz się do obiektów tego typu - chronionych przez wrogów - musisz uważać na cywili. Nie dopuść do tego, aby któryś stracił życie przez przypadkowy strzał. Po dialogu z Shelby musisz zrealizować dwa cele.

Najpierw skupmy się na zabraniu części z ciężarówki jadącej nieopodal. W tym celu podążaj do najbliższego pomarańczowego punktu na mapie - najwygodniejszy będzie oczywiście śmigłowiec. Gdy zauważysz ciężarówkę (2), spróbuj zabić jej kierowcę, a następnie załogę i zabezpieczenia z tyłu.

009

Część z ciężarówki pozyskasz po wykonaniu interakcji na tylnych drzwiach pojazdu. Jeśli dotarłeś na miejsce śmigłowcem, skorzystaj z niego, aby dostać się do drugiego celu - portu Maunga Nui.

Jest to miejsce silnie strzeżone, dlatego jeśli dobrze czujesz się korzystając z karabinów snajperskich i takowy posiadasz, wyląduj na najwyższym budynku portu (3), skąd dokonasz eksterminacji okolicznych przeciwników, a jednocześnie będziesz relatywnie bezpieczny. Przynajmniej do momentu, w którym zabraknie ci amunicji.

010

Pamiętaj, że żołnierze z ikonką „i” nad głową posiadają cenne informacje. Lepiej więc ich nie zabijać. Nawet jeśli jednak to zrobisz, w dalszym opisie tej misji znajdziesz potrzebne informacje. Musimy zdobyć drugą część.

W tym celu udaj się do białego budynku z żółtymi drzwiami (4) od południowo-wschodniej części portu. To właśnie tam, pod ścianą, znajdziesz skrzynię z drugą wymaganą częścią.

011

Teraz wróć do początkowej lokacji, gdzie porozmawiasz z Shelby. W tym celu możesz skorzystać z szybkiej podróży lub któregoś śmigłowca na lądowisku, jeśli nie zostały poderwane podczas walki. To jednak nie koniec zadania - po rozmowie udaj się do Skell Security, gdzie w hali produkcyjnej musimy zdobyć schemat.

Jeśli ponownie korzystasz ze śmigłowca, możesz wylądować na jednym z trzech budynków (5) w centralnej części lokacji. Prawdopodobnie zostaniesz zauważony od razu, jednak na dachu będziesz mógł czuć się dość bezpiecznie, choć uważaj na potencjalne ataki dronów czy helikoptera - wówczas zabij pilota.

012

Schemat jest przechowywany w północnej wieży. Dowiesz się tego, jeśli przesłuchasz wroga z ikoną „i” nad głową - nie zabijaj go. Po prostu przestrzel kolano, a następnie przesłuchaj. Jeśli jednak go zabijesz, po prostu wejdź do północnej wieży - pomarańczowa ikona automatycznie wskaże lokację schematu (6).

013

Po jego zdobyciu i bezpiecznym wydostaniu się z kompleksu, możesz już wrócić do Shelby. Po zakończonej rozmowie misja dobiegnie końca.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Osobiste piekło

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Syreni śpiew

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami