Ghost Recon Breakpoint - Oblężenie góry

Baza na szczycie.

Pora odwiedzić Centrum Kontroli. Przyda się śmigłowiec - jeśli nim nie dysponujesz po misji Wskaż mi drogę, teleportuj się do głównej bazy w jaskini i zabierz helikopter z lądowiska. Leć do celu w Good Hope Mountains.

Podleć do celu i wyląduj w tym miejscu (1). Stąd możesz bezpiecznie podejść w stronę bazy, ale skradaj się cały czas. Gdy będziesz już bardzo blisko terenu bazy, najlepiej się połóż.

gora1

Ważne, by wyposażyć broń na daleki dystans z tłumikiem. Dzięki temu z tej pozycji (2) można spokojnie wyeliminować wszystkich przeciwników, poza tymi ciężko opancerzonymi. Jeśli zostaniesz zauważony, uciekaj z góry za budynek po prawej stronie, przy zboczu.

gora2

Nam udało pozbyć się wszystkich wrogów, a pozostałych opancerzonych wyeliminować można jednym celnym strzałem z wyrzutni rakiet. Celuj dobrze, by nie chybić, bo masz tylko 4 pociski.

Żadni przeciwnicy w tym zadaniu nie stanowią dużego zagrożenia. Wystarczy, że w odpowiednim momencie schowasz się i wyjdziesz na nich z innej strony, a bez problemu wszystkich zlikwidujesz.

Wejdź do budynku i użyj komputera na ścianie. Później przejdź do budynku naprzeciwko, by sabotować nadajnik na górze (3).

gorabonus

Później znów wracaj do pierwszego budynku, ale tym razem idź na dach, na samą górę. Tam gdzie widzisz ikonę misji.

Ochrona anteny

Podejdź do anteny i zhakuj ją, a następnie zejdź poziom niżej. Zaraz zjawią się przeciwnicy. Stój tak, by mieć na oku schody (4). Przeciwnicy będą nimi wchodzić w twoją stronę, więc możesz ich stopniowo likwidować.

gora3

Później pojawi się jeszcze śmigłowiec. Będąc na dachu łatwo jednak unikać ostrzału, bo wystarczy chować się za ścianami. Postaraj się zastrzelić pilota, jeśli masz karabin snajperski.

Śmigłowiec i tak musisz zniszczyć - choćby ciągłym ostrzałem ze zwykłej broni. Kiedy zostanie wyeliminowany, misja się zakończy.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Wielka ucieczka

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Wskaż mi drogę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami