Nieoficjalnie: Call of Duty 2020 to Black Ops. Gra wciąż na wczesnym etapie rozwoju

Problemy z produkcją?

Nowe Call of Duty powstaje i jest następną odsłoną serii Black Ops - potwierdza użytkownik Twittera o pseudonimie TheGamingRevolution, który ujawnił szczegóły Modern Warfare przed oficjalnymi zapowiedziami twórców.

Studio Treyarch wciąż nie zdecydowało się podobno na konkretny tytuł. Być może zespół postawi po prostu na Black Ops 5 lub wariant bez numeru - co mogłoby sugerować reset jak w przypadku Modern Warfare.

Co ciekawe, informator określił aktualny stan prac nad grą jako „3/10”. Oznacza to, że przed zespołem jeszcze bardzo dużo pracy.

Niewykluczone, że problemy są spowodowane zmianą zespołu odpowiedzialnego za grę. Przypomnijmy, że według nieoficjalnych doniesień na początku roku Activision odsunęło Sledgehammer Games od gry, oddając projekt studiu Treyarch - wbrew dotychczasowemu harmonogramowi, który obowiązywał od lat.

O tym, że nowe Call of Duty to kolejne Black Ops, słyszymy już nie pierwszy raz. Oprócz nazwy, źródła Kotaku przekazały w maju, że akcję produkcji osadzono w czasach Zimnej Wojny.

Najnowsze zapowiedziane Call of Duty - Modern Warfare - zadebiutuje już 25 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami