Mr. X z Resident Evil trafi do Monster Hunter World - jako sojusznik

Pojawią się też Leon i Claire.

Capcom poinformował, że w listopadzie rozpocznie się wydarzenie, w ramach którego postacie z Resident Evil pojawią się w Monster Hunter World.

Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat przedsięwzięcia. Udostępniony zwiastun sugeruje jednak, że gracze otrzymają możliwość pokierowania postaciami Leona i Claire, którzy zmierzą się z wielkimi potworami. Nie zabraknie też zombie.

To jednak nie wszystko, ponieważ do produkcji zmierza Mr. X, czyli potężny Tyrant znany między innymi z Resident Evil 2. Wygląda jednak na to, że mutant nie będzie tym razem przeciwnikiem, a jednym z sojuszników.

Ruchy i zachowanie wskazują, że słynny stwór w szykownym kapeluszu najprawdopodobniej zastąpi postać niezależną o imieniu Handler - „wesołą i pełną energii” dziewczynę zlecającą graczom kolejne misje i wyzwania.

monster_hunter_world_mrx
Mr. X tym razem nie będzie wrogiem

Zobacz: Monster Hunter World - Poradnik, Solucja

Dokładny termin startu inicjatywy nie jest znany. Warto zaznaczyć, że ydarzenie dedykowane jest dodatkowi Iceborne do Monster Hunter World, co oznacza, że zapewne najpierw pojawi się na konsolach, ponieważ rozszerzenie na PC zadebiutuje dopiero w styczniu 2020 roku.

Nie będą to jednak pierwsze gościnne występy w produkcji o polowaniu na potwory. Jakiś czas temu do tytułu zawitali Geralt i Ciri z polskiego Wiedźmin 3: Dziki Gon, a wcześniej gracze mogli zdobyć strój Aloy z Horizon Zero Dawn.

Źródło: PC Gamer

Następnie: Fani Bloodborne organizują w grze wydarzenie na Halloween

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

7 Days to Die - poradnik i najlepsze porady

Podstawy rozgrywki, wytwarzanie przedmiotów, walka, dbanie o potrzeby postaci.

Cory Barlog o God of War Ragnarok na PC: to decyzja Sony

Czy kontynuacja przygód Kratosa trafi na komputery?

Aktor głosowy z The Last of Us wywołał burzę. Poszło o NFT

Troy Baker promuje kontrowersyjne rozwiązanie.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami