Fani Bloodborne organizują w grze wydarzenie na Halloween

Powrˇt do Yharnam.

Dzisiaj w Bloodborne startuje organizowane przez fanów gry wydarzenie na Halloween. Nieoficjalna inicjatywa miłośników tytułu potrwa miesiąc i zakończy się 5 listopada.

Pomysłodawcą akcji jest użytkownik forum Reddit o pseudonimie whodey226. Od kilkunastu dni internauci dzielili się własnymi propozycjami reguł, a najpopularniejsze - wyłonione w drodze głosowania - zostały dopisane do regulaminu.

bloodborne_wydarzenie
Świat Bloodborne inspirowany jest XIX wiekiem

Ustanowione przez miłośników Bloodborne zasady wydarzenia są proste. Uczestnicy inicjatywy muszą stworzyć nową postać, ubrać się w jeden z dwóch kostiumów, a następnie przyzwać jak największą liczbę graczy lub często dokonywać inwazji sesji innych osób.

Whodey226 ma nadzieję, że przedsięwzięcie o wymownej nazwie „Return to Yharnam” (czyli „Powrót do Yharnam”) ożywi produkcję, na miesiąc zapełniając serwery tytułu od deweloperów ze studia From Software.

Zobacz: Bloodborne - Poradnik, Solucja

Bloodborne ukazało się w 2015 roku, tylko na PS4. Podobnie jak inne gry od japońskiego zespołu, pozycja wyróżnia się wysokim poziomem trudności, więc nieodłącznym elementem przygody jest częsty zgon postaci. Do tego mroczna atmosfera.

Produkcja nie jest już rozwijana przez twórców, w związku z czym fani organizują własne akcje. Wspomniane wydarzenie nie jest bowiem pierwszym - podobne odbyło się już między innymi w marcu ubiegłego roku.

Źródło: Reddit

Następnie: Gracze Fortnite twierdzą, że nowy system dobierania użytkowników jest nieuczciwy - Epic Games zaprzecza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami