Minit za darmo na Epic Games Store. Uratuj świat w minutę

Kolejna bezpłatna gra.

Minit to jedna z ciekawszych gier niezależnych ubiegłego roku. Teraz jest dostępna za darmo na Epic Games Store - do 10 października, kiedy grę zastąpi Surviving Mars.

Założenia są dosyć nietypowe, ponieważ praktycznie od początku przygody zawsze giniemy 60 sekund po odrodzeniu. Jeśli w międzyczasie otworzymy jednak jakiś skrót lub rozwiążemy zagadkę, to skutki naszych działań pozostają widoczne na stałe.

Można więc powiedzieć, że to swego rodzaju gra logiczna. Musimy poznać cały świat, a następnie wykonać w określonej kolejności różne zadania, by odblokować dostęp do kolejnych lokacji.

Podczas gry spotykamy różne postacie. Oprawa przywodzi na myśl technologię jeszcze sprzed czasów NES-a - to bardziej Atari. Muzykę idealnie dopasowano do stylu grafiki.

minut
Jest nawet ekologiczne przesłanie

Mimo niezbyt zachęcającej na pierwszy rzut oka grafiki, Minit zdobył uznanie graczy i recenzentów. Produkcja jest wysoko oceniana na Steamie, a średnia w serwisie Metacritic sięgnęła 80 procent.

Następnie: Mikropłatności oszczędzające czas usunięte z Ghost Recon Breakpoint. Ubisoft przeprasza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami