Ghost Recon Breakpoint - Zaufany człowiek

Camp Viper i zasadzka na konwój.

Po misji Pod kontrolą Herzog wracaj do śmigłowca. Jeśli wróciłeś do głównej bazy, zabierz nowy helikopter z lądowiska przed jaskinią i leć do celu misji na południu.

Wyląduj na drodze przed małym laskiem. Podejdź, skradając się, nieco bliżej. Możesz schować się za drzewem albo za głazami. Aktywuj drona i oznacz wszystkich wrogów w obozie.

Najważniejsze jest zabicie lub ominięcie strażnika w bunkrze (1) i wyłączenie działka (2). Jeśli uda ci się to zrobić pozostając niezauważonym, nie będziesz musiał walczyć z innymi (jeśli nie będziesz chciał, oczywiście).

zaufany1

Zajdź bunkier od prawej strony, poczekaj, aż żaden wróg nie będzie patrzył i dotrzyj do budynku z ikoną celu misji. Zbadaj dokumenty na biurku w pierwszym pomieszczeniu i przejdź do dalszego pokoju, by zebrać więcej danych z pudełka. Teraz możesz ostrożnie wykraść się z powrotem poza teren obozu.

Jeżeli zostaniesz zauważony i wrogowie zaczną się zbliżać, nie panikuj. Wystarczy, że zostaniesz wewnątrz budynku i będziesz po prostu po kolei likwidował wszystkich, którzy będą chcieli wejść. Sztuczna inteligencja nie jest zbyt bystra.

Konwój z sierżantem

Teraz pora na drugą część zadania - złapanie sierżanta Kenta. Znajduje się on w konwoju, który może być w różnych miejscach. Spójrz więc na swoją mapę, bo nie możemy wskazać tu konkretnej pozycji.

Najlepiej pożyczyć śmigłowiec z obozu i wyprzedzić konwój, a następnie ustawić się przy drodze i położyć na środku jedną czy dwie miny. W ten sposób pojazdy na przedzie zostaną zniszczone, ale Kentowi nie powinno się nic stać.

zaufany2

Gdy pozbędziesz się jego obstawy, ciężarówka z sierżantem w końcu się zatrzyma i wszyscy zaczną cię atakować. Pozbądź się wrogów, ale nie zabijaj Kenta. Musisz do niego podbiec i złapać, a następnie przesłuchać.

Po krótkiej pogawędce misja się zakończy.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Wskaż mi drogę

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Pod kontrolą Herzog

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami