Borderlands 3 - Rumble in the Jungle: King Bobo the Almighty, iOsaury Queen of the Scaleon

Misja poboczna, w której docieramy do placówki badawczej i pokonujemy wytwory eksperymentów.

Misja dodatkowa w Borderlands 3, którą możesz rozpocząć w trakcie pobytu na planecie Eden-6 w regionie Voracious Conopy. Docierasz do niego podczas misji głównej o nazwie The Family Jewel.

m029

Aby rozpocząć zadanie wyrusz wzdłuż jednej ścieżek w dżungli i zlokalizuj zwłoki (strzałka na mapie) leżące na ziemi. Po ich zbadaniu zacznij kierować się w stronę placówki badawczej (Scientific Outpost), po drodze przechodząc przez bramę, która wybuchnie.

z166

Następnie rozpraw się z Jabberami w trzech miejscach zaznaczonych na mapie. Kiedy to nastąpi będziesz musiał odnaleźć trzy dzienniki audio. Pierwszy z nich jest w domu, do którego dostaniesz się, jeśli strzelisz w tarczę (1) przez okno z drugiej strony.

z167

Drugi dziennik znajduje się na ziemi w kopule (Terradome), natomiast trzeci jest w lodówce w domu na drzewie, do którego dostaniesz się przez okno (2), zeskakując przy tym z sąsiedniego zabudowania.

z168

Po zebraniu dzienników udaj się do wychodka i zniszcz kłódkę, dzięki czemu uwolnisz Failurebota. Wyrusz za nim do kolejnego punktu misji. Po drodze podnieś kolejne nagranie (3), znajdujące się wewnątrz klatki.

Po chwili dotrzesz do wioski Jabberów. Przebijając się przez nie będziesz musiał zaliczyć trzy próby. Pierwsza z nich, to zwinność (Agility). Wskakuj na kolejne podwyższenia i kieruj się w stronę znacznika na górze wioski.

z169

Druga próba będzie dotyczyła siły (Strength) i polega na zabiciu kilku silniejszych przeciwników, nazywanych King's Champion (4).

z170

Ostatnie zadanie to próba mądrości (Wisdom) i polega na dotarciu do platformy (5), z której rzuć się w otchłań. Dzięki temu na mapie pojawi się King Bobo the Almighty, od którego odbierz następne nagranie.

z171

Na mapie zostanie zaznaczone sekretne laboratorium. Skieruj się do niego, strzel w klatkę na górze (6), po czym dostań się do niej wskakując po klatkach na ziemi (7). Kolejnym krokiem będzie wkroczenie na arenę i rozprawienie się z kilkoma grupami przeciwników.

z172

Po walce podejdź do iOsaury, Queen of the Scaleon, po czym wróć do kopuły w placówce badawczej. Po chwili dojdzie tam do walki między iOsaurem (8) i Kingiem Bobo (9). Możesz wycofać się z areny i pozwolić rywalom osłabić się wzajemnie. Następnie rozpraw się ze wszystkimi przeciwnikami i porozmawiaj z robotem, co zakończy zadanie.

Następnie: Borderlands 3 - Raiders of the Lost Rock: Miles Brown, King Gnasher

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Sacked: rezydencja, zwłoki, popiersia, nagrania, Aurelia, Clare

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami