Battle royale i inne tryby odnalezione w plikach bety Call of Duty: Modern Warfare

Sporo zawartości.

Tryb battle royale został odkryty w plikach testowej wersji Call of Duty: Modern Warfare. Może to sugerować, że ten rodzaj rozgrywki trafi do gry po premierze.

Infinity Ward potwierdziło już bowiem, że battle royale nie będzie dostępne w strzelance od razu. Nie zaprzeczono też nigdy, że trwają prace nad takim rodzajem rywalizacji.

Pliki gry zawierały też nazwy innych nieujawnionych jeszcze trybów, które być może zostaną wprowadzone do Modern Warfare w przyszłości - systematycznie przez cały rok.

Przedstawiciele VG Sources odkryli między innymi tryb Snatch, w którym gracze mieliby wykradać czarną skrzynkę z arsenału. Miałby powrócić też tryb Jeden w Komorze - gdzie gramy wyłącznie pistoletami - oraz Infected.

blackout
Blackout z Black Ops 4 to pierwsze battle royale w historii serii

Łączna liczba odnalezionych nazw trybów przekracza trzydzieści, co może sugerować, że w plikach zawarto też informacje o tymczasowych rodzajach zabawy, które będą pojawiać się tylko na kilka dni - takie rozwiązanie jest już stosowane w niektórych strzelankach.

Źródło: Gaming Bolt

Następnie: Minit za darmo na Epic Games Store. Uratuj świat w minutę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami