Apple zapowie iPhone'a SE 2? Dla zwolenników mniejszych ekranów

Na początku 2020 roku.

Na początku 2020 roku Apple ma ujawnić i udostępnić smartfona iPhone SE 2. Model ma kontynuować tradycję dostarczania użytkownikom telefonów o mniejszych wyświetlaczach.

SE 2 miałby być wzorowany na designie iPhone'a 8. Jego podstawowy model był wyposażony w ekran o przekątnej 4,7 cala. Taki sam miałby się znaleźć w przyszłorocznym modelu.

iphone_8_red
iPhone 8 - prosty i schludny design

Jak podaje GSM Arena, informacje pochodzą od chińskiego analityka Ming-Chi Kuo. Pokrywają się też z podobnymi doniesieniami sprzed ponad miesiąca.

iPhone SE 2 byłby oczywiście odczuwalnie tańszy od zapowiedzianych niedawno najnowocześniejszych modeli od Apple. Miałby zostać wyposażony w procesor A13 i 3GB RAM-u.

Poniżej oficjalna zapowiedź pierwszego modelu SE z 2016 roku.

Wielu użytkowników zareagowało pozytywnie na zapowiedź iPhone'a SE. Najnowsze smartfony od Apple oferują obecnie większe ekrany - od 6,1 cala w iPhonie 11. Przywracając model SE, firma może ponownie zaoferować coś fanom mniejszych wyświetlaczy.

Źródło: GSM Arena

Następnie: Red Dead Redemption 2 na PC potwierdzone - premiera 5 listopada

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami