Zwiastun Death Stranding zachęca do zjednoczenia społeczeństwa

Aktualizacja: jest również wersja z polskim dubbingiem.

Aktualizacja: Polski oddział Sony opublikował zwiastun w wersji z rodzimym dubbingiem. Nie jest pewne, czy gra również będzie dostępna w wersji z polskimi głosami ani kto miałoby się wcielić w najważniejszych bohaterów.

Oryginalna wiadomość: Firma Sony opublikowała nowy zwiastun Death Stranding, czyli kolejnego projektu od zespołu kierowanego przez Hideo Kojimę.

Narratorem materiału jest główny bohater produkcji - Sam Bridges. Mężczyzna opowiada o swojej misji, w której realizacji pomogą gracze, a więc próbie zjednoczenia podzielonego społeczeństwa poprzez podłączenie kolejnych miast do wspólnej sieci informacyjnej.

W osiągnięciu celu chce przeszkodzić grupa wrogo nastawionych separatystów. Samo nagranie wskazuje też, że istotną rolę odegra noszony przez podopiecznego ładunek - w trailerze przeciwnicy starają się zrzucić pakunek.

W trakcie rozgrywki gracze spędzą wiele czasu na eksploracji otwartych przestrzeni, wędrując pomiędzy poszczególnymi metropoliami Zjednoczonych Miast Ameryki - państwa, które zastąpiło USA.

ds_tajemnica
Death Stranding wciąż owiane jest aurą tajemnicy

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Głosu oraz wizerunku głównemu bohaterowi użyczył Norman Reedus, czyli aktor znany między innymi z popularnego serialu „The Walking Dead”. W obsadzie są również Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner i Léa Seydoux.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, tylko na PS4.

Następnie: Ninja z nowym rekordem świata w Fortnite - 43 zwycięstwa pod rząd w duetach

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami