The Last of Us 2 będzie pełne napięcia na każdym poziomie trudności - obiecują twórcy

W planach szereg ułatwień.

Twórcy The Last of Us 2 ujawnili, że w powstającej grze pojawi się kilka poziomów trudności, aczkolwiek na każdym produkcja będzie intensywna i „pełna napięcia”.

W rozmowie z serwisem 3D Juegos reżyser projektu - Neil Druckmann - przyznał, że autorzy nie przygotowali jeszcze ostatecznych stopni wyzwania, ponieważ wciąż pracują nad balansem zabawy. Zaznaczył jednak, że niedawny pokaz dla mediów rozgrywany był między normalnym a wysokim.

- Chcemy, żeby gra była przystępna, aby każdy mógł w nią zagrać, czując pełne napięcie bez względu na wybór poziomu trudności. Ta intensywność jest bardzo ważna w historii Ellie i pozostanie z graczem po zakończeniu przygody - tłumaczy.

tlou2_napiecie
W The Last of Us 2 kluczowa jest atmosfera

Deweloper zapewnił, że produkcja nie tylko zaoferuje kilka różnych stopni wyzwania, ale i szereg ułatwień. Twórcom zależy na tym, by z The Last of Us 2 mogli zapoznać się wszyscy zainteresowani - także osoby mające problem na przykład ze wzrokiem lub słuchem.

Szczegóły na temat przygotowywanych przez twórców opcji nie są na razie znane. Wiadomo jednak, że w planach jest znana z pierwszej odsłony cyklu możliwość włączenia lub wyłączenia nasłuchu, czyli podświetlenia znajdujących się w pobliżu wrogów.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

The Last of Us 2 zadebiutuje 21 lutego 2020 roku na PS4. Akcję osadzono pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części, choć gracze pokierują tym razem poczynaniami Ellie, a nie Joela.

Źródło: 3D Juegos, Resetera

Następnie: Psychologiczny thriller Martha is Dead opowie o morderstwie w czasie II wojny światowej

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami