Ninja z nowym rekordem świata w Fortnite - 43 zwycięstwa z rzędu w duetach

Duży sukces.

Tyler „Ninja” Byler ustanowił nowy rekord świata w Fortnite - w duecie z Malachim „Reverse2K” Greinerem zwyciężył 43 mecze z rzędu.

Wyczynu dokonano w kilka dni. Pierwszego gracze wygrali 29 pojedynków, a następnego kolejne 13. Ostatni sukces odnieśli 2 października, a wszystkie zmagania transmitowali na żywo w serwisie Twitch - rywalizację oglądało ponad 200 tysięcy osób.

Ninja gra w duecie z Reversem2K od czasu kwalifikacji do tegorocznych mistrzostw świata w Fortnite. Użytkownicy jednocześnie nie wykluczają kolejnych wspólnych rozgrywek, chcąc kontynuować dobrą passę.

Dotychczasowy rekord wynosił 42 wygrane mecze z rzędu i w oficjalnym rankingu przypisany jest do gracza o pseudonimie Terrify_EU. Na trzecim miejscu tabeli plasuje się zRotation z rezultatem 40 zakończonych zwycięstwem pojedynków.

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Tyler „Ninja” Byler swoją popularność zdobył głównie dzięki transmitowaniu rozgrywek w Fortnite Battle Royale. W najlepszych miesiącach zarabiał około 500 tys. dolarów. W 2019 roku otrzymał - jak informował Reuters - milion dolarów od EA za promocję gry Apex Legends.

Niedawno zaś ogłosił, że porzuca Twitcha na rzecz prowadzonej przez Microsoft platformę Mixer. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w zamian koncern z Redmond przekazał Blevinsowi kwotę 50 milionów dolarów.

Źródło: Dexerto

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami