Mod do Skyrima odtwarza główne misje z The Elder Scrolls 2

Fabuła Daggerfall w najnowszej odsłonie cyklu.

Jeden z fanów Skyrima przygotował mod, który przenosi do produkcji główne misje fabularne z The Elder Scrolls 2: Daggerfall, czyli wydanej w 1996 roku drugiej odsłony cyklu.

Autorem projektu o nazwie Skygerfall jest użytkownik o pseudonimie oracus0, któremu opracowanie modyfikacji zajęło około dwóch lat. Internauta nie tylko odtworzył poszczególne zadania, ale także zaimplementował kwestie mówione i odświeżoną muzykę z oryginału.

daggerfall
Mod pozwala zwiedzić lokacje z Daggerfall

Twórca moda podkreśla, że główny wątek fabularny z Daggerfall jest liniowy. Gracze wcielają się w przyjaciela Imperatora i musi wykonać bardzo ważną misję. Poszczególne cele można realizować w dowolnej kolejności, ale nie ma możliwości odmówienia zleceniodawcom.

Skygerfall wprowadza znany z The Elder Scrolls 2 kontynent, na którym zainteresowani mogą podjąć się wspomnianych zadań. Nie brakuje też innych elementów pierwowzoru, w tym stworów i zaklęć pokroju lewitacji oraz opcji zamiany w wilkołaka.

Pod względem wizualnym obiekty związane z Daggerfallem prezentują się nieco lepiej niż w oryginale, choć nie tak dobrze, jak piąta odsłona cyklu. Autor projektu przyznaje, że nie jest grafikiem i wykorzystał elementy i modele przygotowane przez inne osoby.

Modyfikację Skygerfall można pobrać za darmo za pośrednictwem portalu Nexus Mods. Warto zaznaczyć, że dostępne są wersje dedykowane są Skyrimowi w wydaniu Legendary Edition oraz Special Edition.

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Tryb treningowy z Titanfall 2 ukończony w błyskawicznym tempie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami