Ghost Recon Breakpoint - misje frakcyjne, nagrody bojowe

Zielone zadania.

Misje frakcyjne w Ghost Recon Breakpoint to nietypowy rodzaj zadań. Nietypowy dlatego, że misje te po jakimś czasie znikają. Są aktywne przez kilka lub kilkanaście godzin.

Misje tego typu dostępne są od początku gry, po prologu. Na mapie oznaczone są zielonymi ikonami (1). Najeżdżając na ikonę widzimy zawsze opis celu do wykonania.

frak2

Zadania frakcyjne są proste w założeniach i zawsze ograniczają się do jednej lokacji. Celem może być zhakowanie komputera, zniszczenie ciężarówki czy wyłączenie niebezpiecznego drona.

Wykonywanie misji frakcyjnych zwiększa naszą rangę bojową. Jest to oddzielne od poziomu doświadczenia - to system podobny do przepustek sezonowych z Fortnite czy PUBG.

Zwiększanie rangi bojowej odblokowuje dla nas kolejne nagrody, na przykład schematy broni (2).

frak1

Czas na zdobycie maksymalnej rangi bojowej jest ograniczony. Obecnie to nieco ponad 2 miesiące, bo Akt 1 misji frakcyjnych skończy się 3 grudnia 2019 roku. Później zacznie się nowy akt i będziemy mogli od nowa zdobywać rangi, by zyskać inne nagrody.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - drzewko umiejętności, premie

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - zmiana klasy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami