The Last of Us 2 - cena i preorder

Edycja standardowa i Specjalna.

Można już składać zamówienia przedpremierowe na The Last of Us 2. Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji na PlayStation 4 zadebiutuje 21 lutego 2020 roku - tylko na konsoli Sony.

Poniżej oferty w wybranych sklepach, na edycję standardową oraz Specjalną.

tlouban

Edycja zwykła

Bez bonusów fizycznych i cyfrowych. Składając zamówienie przedpremierowe, otrzymamy natychmiastowe odblokowanie wszystkich ulepszeń związanych z ilością przenoszonej amunicji do pistoletu oraz dostęp do schematów craftingowych.

Edycja Specjalna

Bogatsze wydanie ze steelbookiem i 48-stronicowym artbookiem od wydawnictwa Dark Horse. Do tego prezenty cyfrowe: dynamiczny motyw i sześć avatarów na PS4. Składając zamówienie przedpremierowe, otrzymamy wymienione wyżej bonusy.

tlous

The Last of Us 2 to kontynuacja wydarzeń z pierwszej części. Minęło pięć lat, a Ellie jest już dorosłą i samodzielną kobietą. Fabuła opiera się na zemście - bohaterka chce wyeliminować osoby, które skrzywdziły jej bliskich.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, ponownie nie zabraknie eksploracji, walki, skradania i częściowego elementu survivalu.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami