The Last of Us 2 - cena i preorder

Edycja standardowa i Specjalna.

Można już składać zamówienia przedpremierowe na The Last of Us 2. Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji na PlayStation 4 zadebiutuje 29 maja 2020 roku - tylko na konsoli Sony.

Poniżej oferty w wybranych sklepach, na edycję standardową oraz Specjalną.

tlouban

Edycja zwykła

Bez bonusów fizycznych i cyfrowych. Składając zamówienie przedpremierowe, otrzymamy natychmiastowe odblokowanie wszystkich ulepszeń związanych z ilością przenoszonej amunicji do pistoletu oraz dostęp do schematów craftingowych.

Edycja Specjalna

Bogatsze wydanie ze steelbookiem i 48-stronicowym artbookiem od wydawnictwa Dark Horse. Do tego prezenty cyfrowe: dynamiczny motyw i sześć avatarów na PS4. Składając zamówienie przedpremierowe, otrzymamy wymienione wyżej bonusy.

tlous

The Last of Us 2 to kontynuacja wydarzeń z pierwszej części. Minęło pięć lat, a Ellie jest już dorosłą i samodzielną kobietą. Fabuła opiera się na zemście - bohaterka chce ukarać osoby, które skrzywdziły jej bliskich.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, ponownie nie zabraknie eksploracji, walki, skradania i częściowego elementu survivalu.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami