PS Plus Rewards - rabaty w Pyszne.pl i innych usługach dla abonentów. Nowa inicjatywa polskiego Sony

Aktualizacja: kolejne firmy dołączyły do programu.

Aktualizacja: do programu PS Plus Rewards dołączyły kolejne firmy. Subskrybenci abonamentu mogą liczyć na zniżkę na gramofon od firmy Crosley, tańsze bilety w Eventim i promocje na produkty wydawnictwa SQN. Szczegóły poniżej.

  • Crosley: 15 proc. zniżki i darmowa wysyłka przy zakupie modelu Cruiser Havana
  • Eventim: 10 zł zniżki przy zakupie dwóch dowolnych biletów
  • SQNstore.pl: 30 proc. zniżki na wszystkie produkty

Więcej informacji o PS Plus Rewards można znaleźć na oficjalnej stronie.

Oryginalna wiadomość: Przedstawiciele polskiego oddziału Sony poinformowali o uruchomieniu PS Plus Rewards - programu lojalnościowego z nagrodami i promocjami dla abonentów PlayStation Plus.

Dla subskrybentów przygotowano na przykład 5 zł zniżki na zamówienia w serwisie Pyszne.pl oraz 15 procent rabatu na bilety w sieci kin Helios. Do tego 14-dniowy okres próbny do Pakietu Start dla nowych użytkowników platformy Player.pl.

ps_plus_rewards_nagrody
Rabaty dla abonentów PS Plus

Aby skorzystać z danej promocji, należy zdobyć kod na oficjalnej stronie internetowej inicjatywy. Trzeba być zalogowanym na konto z wykupionym abonamentem, wybrać odpowiednią usługę i kliknąć przycisk „Odbierz nagrodę”.

Warto zaznaczyć, że poszczególne oferty dostępne są tylko przez określony czas. Rabaty na bilety w kinach sieci Helios oraz zamówienia w serwisie Pyszne.pl można otrzymać przez 5 miesięcy, ale okres próbny w Player.pl można uzyskać tylko przez 2 miesiące.

PS Plus Rewards dotychczas funkcjonowało w Stanach Zjednoczonych oraz wybranych krajach europejskich. Teraz jednak firma Sony postanowiła uruchomić program lojalnościowy także dla użytkowników z Polski.

Źródło: PS Plus Rewards

Następnie: Nadchodzi Fallout Legacy Collection? Zbiór niemal pełnej serii ujawniony przez Amazon

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami