PS Plus Rewards - rabaty w Pyszne.pl i innych usługach dla abonentów. Nowa inicjatywa polskiego Sony

Aktualizacja: kolejne firmy dołączyły do programu.

Aktualizacja: do programu PS Plus Rewards dołączyły kolejne firmy. Subskrybenci abonamentu mogą liczyć na zniżkę na gramofon od firmy Crosley, tańsze bilety w Eventim i promocje na produkty wydawnictwa SQN. Szczegóły poniżej.

  • Crosley: 15 proc. zniżki i darmowa wysyłka przy zakupie modelu Cruiser Havana
  • Eventim: 10 zł zniżki przy zakupie dwóch dowolnych biletów
  • SQNstore.pl: 30 proc. zniżki na wszystkie produkty

Więcej informacji o PS Plus Rewards można znaleźć na oficjalnej stronie.

Oryginalna wiadomość: Przedstawiciele polskiego oddziału Sony poinformowali o uruchomieniu PS Plus Rewards - programu lojalnościowego z nagrodami i promocjami dla abonentów PlayStation Plus.

Dla subskrybentów przygotowano na przykład 5 zł zniżki na zamówienia w serwisie Pyszne.pl oraz 15 procent rabatu na bilety w sieci kin Helios. Do tego 14-dniowy okres próbny do Pakietu Start dla nowych użytkowników platformy Player.pl.

ps_plus_rewards_nagrody
Rabaty dla abonentów PS Plus

Aby skorzystać z danej promocji, należy zdobyć kod na oficjalnej stronie internetowej inicjatywy. Trzeba być zalogowanym na konto z wykupionym abonamentem, wybrać odpowiednią usługę i kliknąć przycisk „Odbierz nagrodę”.

Warto zaznaczyć, że poszczególne oferty dostępne są tylko przez określony czas. Rabaty na bilety w kinach sieci Helios oraz zamówienia w serwisie Pyszne.pl można otrzymać przez 5 miesięcy, ale okres próbny w Player.pl można uzyskać tylko przez 2 miesiące.

PS Plus Rewards dotychczas funkcjonowało w Stanach Zjednoczonych oraz wybranych krajach europejskich. Teraz jednak firma Sony postanowiła uruchomić program lojalnościowy także dla użytkowników z Polski.

Źródło: PS Plus Rewards

Następnie: Nadchodzi Fallout Legacy Collection? Zbiór niemal pełnej serii ujawniony przez Amazon

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami