Mapa inspirowana Operacją Metro w Battlefield 5 już od 3 października

Gotowi na chaos?

Mapa Operation Underground trafi do Battlefielda 5 już w najbliższy czwartek, 3 października. Aktualizacja z nową lokacją powinna pojawić się w godzinach wieczornych.

Projektanci mapy mocno inspirowali się słynną Operacją Metro, czyli mapą znaną z Battlefield 3 oraz Battlefield 4. Jest ona synonimem nieustannej wymiany ognia.

Mimo pewnych dodatkowych przejść z dwóch stron, mapa - zarówno Underground, jak też starsze Metro - zawsze oferuje przede wszystkim jedną, długą prostą. Przebicie się do przodu jest więc często ciężkie, jeśli oponenci bez przerwy strzelają.

Wielu graczy ceni sobie taki styl rozgrywki, innych z kolei irytuje nieustający „spam” granatami, czy fakt, że lokacja sprzyja tak zwanym kamperom - czającym się długo w jednym miejscu, często trudno dostępnym.

metrobf32
Wspomnienia z Metro

Mapa Operation Underground pozwoli rozegrać mecze w trybie Podboju, Przełamania (Breakthrough) i TDM, a okazjonalnie także w trybie Szturmu. Ten ostatni dostępny będzie tylko na pewien czas.

Następnie: Nintendo PlayStation to niewydana konsola japońskich producentów. Prototyp może trafić do sprzedaży

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami