Ghost Recon Breakpoint - Powrót do korzeni

Znajdź Skella.

Po zakończeniu misji Bez wyjścia wracaj do śmigłowca. Musisz dotrzeć do chatki, całkiem niedaleko na południowym-wschodzie. To niecała minuta lotu helikopterem.

Wyląduj w bezpiecznym miejscu i wejdź do chatki. Drzwi są od prawej strony (1). Obejrzyj scenkę, a pod koniec rozwiąż śledztwo - to małe urozmaicenie, ale bardzo banalne. Masz po prostu wcisnąć przycisk Rozwiąż.

korzeni1

Po scence musisz wracać do bazy (Szybka podróż), by porozmawiać z Schulzem. To brodacz w kapeluszu, z którym niedawno już rozmawiałeś. Po tej konwersacji przejdź na drugą stronę bazy, by zamienić jeszcze parę słów z Foxem. Obaj są oznaczeni żółtymi ikonami misji.

Infiltracja willi

Wyjdź z kryjówki i skorzystaj ze śmigłowca, by lecieć do celu na południu. Możesz też wybrać inny pojazd, jeśli po drodze chcesz trochę powalczyć czy wykonać misje poboczne. Do willi dotrzesz w każdym razie od północy, gdzie najlepiej zatrzymać się na wzgórzu i stąd zacząć obserwację tej lokacji.

korzeni2

Zwróć uwagę na snajperów na zielonych dachach (2). Aktywuj drona i podleć nim nad zabudowania, by na spokojnie oznaczyć wszystkich strażników. Dopiero później sam zejdź na dół i skradając się, wejdź na teren willi.

Infiltrację zaczniesz od północy. Omiń pierwszy budynek - na razie nie będzie tu raczej wielu wrogów. Obserwuj stale ich pozycje. Uważaj też na drona patrolującego. Na początku wyeliminuj dwóch snajperów z dachów oraz wspomnianego drona. Potem możesz pozbyć się reszty wrogów w dowolny sposób - nie stanowią żadnego wyzwania, jeśli celujesz w głowy.

korzeni3

Potrzebne informacje zdobędziesz od jednego z cywilów (3) na terenie willi. Porozmawiaj z nim, a wskaże ci budynek obok. Wejdź do środka i porozmawiaj z kobietą, by dowiedzieć się, gdzie możesz znaleźć Skella.

korzeni4

Teraz musisz udać się kilkaset metrów dalej, do drugiego budynku. Możesz dojść tam pieszo, ale dla wygody można też zabrać helikopter z lądowiska i wylądować przed samym wejściem do tunelu (4).

Biuro Skella i strefa testów

Tunelem przejdziesz do budynku. Skradaj się. Przejdź na parter i poczekaj, aż ze schodów po lewej zejdzie jeden strażnik - zlikwiduj go bronią z tłumikiem. Potem uruchom drona i oznacz wszystkich strażników w lokacji.

Zwróć uwagę na jednego ciężko opancerzonego wroga z minigunem (5) z tyłu biura.

korzeni5

Można tu cały czas się skradać i metodycznie likwidować wrogów pojedynczo, ale równie bezproblemowo możesz zabić pierwszego wroga przy drewnianych schodach (6) i po prostu czekać tam. Kolejni wrogowie będą podbiegać i będziesz mieć chwilę, by spokojnie ich wyeliminować.

Problemem może być tylko wróg z minigunem. Użyj na nim wyrzutni rakiet lub granatów i uciekaj do pomieszczeń przed jego ostrzałem. Po walce podejdź do oznaczonego laptopa, by zaktualizować cel misji. Wracaj do śmigłowca (lub pożycz ten zaparkowany niedaleko). Leć do nowego celu.

korzeni7

Skradaj się na szczyt wieży i pozbądź się wrogów. Nie przejmuj się, jeśli aktywuje się alarm. Skorzystaj z laptopa w biurze na górze wieży i przejdź na dach po drabinie. Zlikwiduj snajpera. Potem weź zasoby ze skrzyń i zacznij likwidować innych wrogów dookoła. Do bardzo dobra pozycja do takiego ataku. Wystarczy się cofnąć, gdy ktoś zacznie do ciebie strzelać.

Musisz też zniszczyć drona bojowego. Ma sporo punktów zdrowia, ale nie atakuje zbyt poważnie. Kiedy wybuchnie, zabierz z niego czip z danymi (8). Później wdrap się na dach z anteną (9), by rozszyfrować dane.

korzeni8

Na końcu pozostaje wracać do śmigłowca i udać się do wskazanego miejsca docelowego. Tam, w chatce, czeka na ciebie Josiah. Wejdź do domku i porozmawiaj z nim, by zakończyć tę misję.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Wróg mojego wroga

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Bez wyjścia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami