Ghost Recon Breakpoint - drony do strzałów synchronicznych

Przydatny gadżet.

Zwykły dron w Ghost Recon Breakpoint to nie jedyny rodzaj tego urządzenia, jaki możemy wykorzystać. Mamy też do dyspozycji drony do strzałów synchronicznych.

Gadżety te możemy znaleźć podczas eksploracji. Pozostawiają je czasem niektórzy pokonani przeciwnicy. Można wyposażyć je w ekwipunku (1) obok przedmiotów leczących czy granatów.

dronstrzal1

Drona do strzałów synchronicznych używamy więc jak granatu czy apteczki, wciskając G na klawiaturze czy LB/L1 na kontrolerze przy celowaniu w przeciwnika. Wtedy nad głową wroga pojawi się ikonka z cyfrą (2).

Wystarczy ponownie wcisnąć przycisk używania przedmiotu, by dron zlikwidował wskazany cel.

dronstrzal2

Drony te można wytwarzać oraz kupować u Marii w bazie, o ile odblokowujemy odpowiednią umiejętność (3) w drzewku talentów.

skilldron

Synchroniczne strzały są przydatne wtedy, gdy chcemy jednocześnie zlikwidować dwa cele, ale nie mamy akurat pod ręką znajomych do trybu kooperacji. Sami możemy strzelić do jednego snajpera, a w tym czasie dronem zlikwidować drugiego.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - wyrzutnia rakiet, jak wyposażyć i użyć

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - ukrywanie się, jak się schować

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami