Ghost Recon Breakpoint - dane do zebrania

Przydatne wskazówki.

W wielu miejscach Ghost Recon Breakpoint zauważysz ikony małej litery „i” w białym okręgu. To symbol informacji, a konkretnie rzecz biorąc - danych do zebrania.

Dane tego typu znajdują się najczęściej w różnych budynkach, zarówno tych odwiedzanych przy okazji misji, ale też w zupełnie przypadkowych, odludnych miejscach.

Gdy podejdziesz do takiego przedmiotu, zobaczysz nad nim ikonę z literą „i” (1).

dane

Podejdź do przedmiotu (może to być telefon, komputer, teczka, kartka papieru czy inne dokumenty) i wybierz opcję Zbadaj, a postać zacznie przyglądać się znalezisku i robić zdjęcia.

Później wyświetli się menu z kilkoma opcjami do wyboru. Wybór jednej z nich zaoferuje nam wymienioną w opisie wskazówkę - dotyczącą np. położenia jakiegoś dodatku do broni czy biwaku.

dane2

Co przydatne, kiedy w ten sposób odkryjemy pozycję biwaku, możemy się od razu do niego przenieść dzięki szybkiej podróży. Nawet jeśli nie byliśmy przy nim ani razu osobiście. Choćby dlatego warto więc przeglądać wszystkie dane, na jakie się natkniemy.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - zmiana klasy

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - wyrzutnia rakiet, jak wyposażyć i użyć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami