Darmowy miesiąc Origin Access Basic lub Premier za włączenie weryfikacji logowania

Czas do końca października.

Za włączenie weryfikacji logowania na koncie EA do końca października, po 1 listopada otrzymamy darmowy miesiąc abonamentu Origin Access Basic lub Premier. Akcję przeprowadzono w ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa.

Nowi klienci otrzymują miesiąc podstawowego abonamentu. Jeżeli użytkownik ma już Origin Access Basic, konto nie zostanie obciążone płatnością za listopad - następna opłata zostanie pobrana w kolejnym miesiącu cyklu rozliczeniowego.

fif20
Dzięki wersji Premier można pograć w najnowszą Fifę

W przypadku posiadania Origin Access Premier, otrzymujemy darmowy miesiąc tej usługi, a konto nie zostanie obciążone płatnością za listopad.

Aby włączyć weryfikację konta i skorzystać z promocji, wystarczy udać się na oficjalną stronę i postępować według instrukcji.

Abonament Basic kosztuje 14,99 zł i gwarantuje dostęp do wybranych tytułów, między innymi Star Wars: Battlefront 2 czy Battlefield 5. Wersja Premier to koszt 59,90 zł miesięcznie i biblioteka wszystkich gier EA - również nowych, na premierę.

Źródło: EA

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami