Cyberpunk 2077 - prezentacja figurki z edycji kolekcjonerskiej w nowym materiale

V na motocyklu.

CD Projekt Red w mediach społecznościowych opublikowało materiał, w którym z bliska zaprezentowano figurkę z bogatej edycji kolekcjonerskiej powstającego Cyberpunk 2077.

Przedmiot przedstawił Paweł Burza, który w polskim studiu odpowiedzialny jest za kontakt ze społecznością fanów. Mierząca 25 centymetrów statuetka ukazuje męską wersję głównego bohatera - V - na motocyklu.

Postać wychyla się z siedzenia maszyny, mierząc dwoma pistoletami przed siebie. Sam pojazd wydaje się lądować po wykonanym wyskoku, przygniatając do ziemi niesprecyzowanego mężczyznę - najpewniej jednego z przeciwników.

Figurkę przedstawiono z różnych kątów. Nie zabrakło więc zarówno prezentacji całej statuetki, jak i bliższego spojrzenia na poszczególne części - w tym koła, głównego bohatera oraz taranowanego oponenta.

Gadżet wchodzi w skład edycji kolekcjonerskiej, która na wszystkich platformach docelowych kosztuje 749 zł. Pakiet zawiera także artbook w twardej oprawie, metalowe przypinki, metalowy brelok w kształcie auta Quadra Vtech, metalowe opakowanie (steelbook), materiał policji z przewodnikiem po Night City i haftowane naszywki.

cp2077_edycja_kolekcjonerska
Cyberpunk 2077 - edycja kolekcjonerska

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Do tego elementy z wydania standardowego, czyli gra, dwustronna okładka, kompendium wiedzy o świecie przedstawionym, mapa metropolii, pocztówki z futurystycznego miasta, naklejki oraz cyfrowe dodatki: ścieżka dźwiękowa, miniartbook, podręcznik papierowego Cyberpunk 2020 i tapety.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One w wersji z polskim dubbingiem - w obsadzie są Michał Żebrowski, Kamil Kula i Lidia Sadowa. Akcję osadzono w Night City, a gracze wcielą się w najemnika o imieniu V.

Następnie: Cross-play już oficjalnie na PS4. Opcja dostępna dla wszystkich deweloperów

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami