Cyberpunk 2077 - prezentacja figurki z edycji kolekcjonerskiej w nowym materiale

V na motocyklu.

CD Projekt Red w mediach społecznościowych opublikowało materiał, w którym z bliska zaprezentowano figurkę z bogatej edycji kolekcjonerskiej powstającego Cyberpunk 2077.

Przedmiot przedstawił Paweł Burza, który w polskim studiu odpowiedzialny jest za kontakt ze społecznością fanów. Mierząca 25 centymetrów statuetka ukazuje męską wersję głównego bohatera - V - na motocyklu.

Postać wychyla się z siedzenia maszyny, mierząc dwoma pistoletami przed siebie. Sam pojazd wydaje się lądować po wykonanym wyskoku, przygniatając do ziemi niesprecyzowanego mężczyznę - najpewniej jednego z przeciwników.

Figurkę przedstawiono z różnych kątów. Nie zabrakło więc zarówno prezentacji całej statuetki, jak i bliższego spojrzenia na poszczególne części - w tym koła, głównego bohatera oraz taranowanego oponenta.

Gadżet wchodzi w skład edycji kolekcjonerskiej, która na wszystkich platformach docelowych kosztuje 749 zł. Pakiet zawiera także artbook w twardej oprawie, metalowe przypinki, metalowy brelok w kształcie auta Quadra Vtech, metalowe opakowanie (steelbook), materiał policji z przewodnikiem po Night City i haftowane naszywki.

cp2077_edycja_kolekcjonerska
Cyberpunk 2077 - edycja kolekcjonerska

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Do tego elementy z wydania standardowego, czyli gra, dwustronna okładka, kompendium wiedzy o świecie przedstawionym, mapa metropolii, pocztówki z futurystycznego miasta, naklejki oraz cyfrowe dodatki: ścieżka dźwiękowa, miniartbook, podręcznik papierowego Cyberpunk 2020 i tapety.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One w wersji z polskim dubbingiem - w obsadzie są Michał Żebrowski, Kamil Kula i Lidia Sadowa. Akcję osadzono w Night City, a gracze wcielą się w najemnika o imieniu V.

Następnie: Cross-play już oficjalnie na PS4. Opcja dostępna dla wszystkich deweloperów

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami